Вибори до Носівської міської ради 2020

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Носівська міська рада

26 жовтня 2020 Носівська територіальна виборча комісія повідомила попередні результати підрахунків виборів по кандидатах у депутати до Носівської міської ради.

Попередні результати

Загалом на 18 дільницях громади проголосувало 4835 осіб, що склало 28,8% загального числа виборців.

До Носівської міської ради 5% бар'єр подолали - шість:

  1. 42,77% - «Наш край»,
  2. 17,99% - «Рідний дім»,
  3. 9,86% - «Слуга народу»,
  4. 7,74% - «Європейська солідарність»,
  5. 6,16% - Радикальна партія Олега Ляшка,
  6. 5,44% - Опозиційна платформа – за життя.

Не потрапили до міськради:

  1. Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» - 4,25 %,
  2. «За майбутнє» - 3%,
  3. «Сила і честь» - 2,7%.

Кандидати в депутати Носівської міської ради (2020)

Порядок партій — відповідно до визначених жеребкуванням номерів у виборчому бюлетені.

Закриті списки

Порядковий номер кандидата у єдиному виборчому списку, ПІБ, Дата і місце народження, Освіта, Партійність, Посада, Місце роботи, Місце проживання, номер виборчого округу, Порядковий номер кандидата у територіальному виборчому списку

Європейська солідарність (з)

Обрані:

  1. Вікторія Вершняк.jpg
    Вершняк Вікторія Миколаївна, 01 вересня 1976, Носівка, вища, Політична партія «Європейська Солідарність», координатор Громадська організація «Справа Громад», Носівка, перший кандидат
  2. Онищик Тетяна Миколаївна, 19 серпня 1983, м.Київ, вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Носівка, 3, 4
  3. Корінько Юрій Віталійович, 01 червня 1966, Носівка, професійно-технічна, Політична партія «Європейська Солідарність», Менеджер Приватне акціонерне товариство «НОСІВКАСЕРВІС», Носівка, 3, 1

Необрані:

  1. Скрипець Андрій Миколайович, 14 грудня 1982, Росія м.Мурманськ, вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка, 100, 2, 1
  2. Кеба Юрій Анатолійович, 08 лютого 1987, м.Київ професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює вул., Носівка, 1, 1
  3. Смичек Алла Миколаївна, 07 вересня 1984, Носівка, вища, безпартійна, вихователь Носівський дошкільний навчальний заклад № 1, «Барвінок» комбінованого типу Носівської міської ради , Носівка, 2, 5
  4. Ювенко Вікторія Олександрівна, 07 квітня 1987, Носівка, вища, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка, 2, 4
  5. Сірик Олександра Володимирівна, 01 жовтня 1996, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, провідний економіст Акціонерне Товариство «Державний Ощадний банк України», село Володькова Дівиця, Носівського району 1, 4
  6. Смичек Юрій Миколайович, 10 лютого 1983, Носівка, вища, безпартійний, контролер Товариство з обмеженою відповідальністю " Планета Пластик", Носівка, 1, 2
  7. Піддубний Костянтин Олександрович, 31 травня 1983, село Миропіллє Краснопільського району Сумської області, вища, безпартійний, інженер ІІ категорії Приватне акціонерне товариство «Київводоканал» м. Київ 3, 3
  8. Оношко Віктор Федорович, 19 вересня 1967, село Красне Ніжинського району, вища, безпартійний, вчитель Носівська міська гімназія Ніжинського району , Носівка, 2, 3
  9. Кузьменко Раїса Андріївна, 20 квітня 1968, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, вихователь Володьководівицький дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» загального розвитку Носівської міської ради , село Володькова Дівиця, Носівського району 1, 5
  10. Кривошей Людмила Василівна, 19 серпня 1975, Носівка, вища, безпартійна, заступник головного бухгалтера Приватне акціонерне товариство «Іржавецька», Носівка, 3, 5
  11. Остренський Сергій Павлович, 24 червня 1969, Носівка, вища, безпартійний, водій Фізична особа-підприємець «Оксимець», Носівка, 2, 2
  12. Веременко Анатолій Васильович, 27 грудня 1988, Носівка, вища, безпартійний, звільнений бригадир Виробничий підрозділ вагонне депо «Київ-Пасажирський», Носівка, 3, 2
  13. Веленчук Ігор Віталійович, 15 жовтня 1965, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка, 17100, 1, 3

За майбутнє (з)

Необрані:

  1. Андрій Балог.jpg
    Балог Андрій Андрійович, 29 грудня 1975, село Захарівка Новоукраїнського р-ну Кіровоградської обл, вища, безпартійний, операційний менеджер ТОВ «Інвайт» м. Київ, перший кандидат
  2. Глибчак Олександр Іванович, 20 жовтня 1983, село Ясна Зірка, Носівського р-ну , вища, безпартійний, водій ТОВ «Про Маккетинг», Носівка, 1, 1
  3. Нечепа Олексій Миколайович, 28 квітня 1984, Носівка, вища, безпартійний, головний інженер Комунальне підприємство «Носівка-комунальник» Носівської міської ради, Носівка, 2, 1
  4. Сокирка Євгенія Володимирівна, 14 грудня 1991, Носівка, вища, безпартійна, помічник судді Носівський районний суд ., Носівка, 2, 3
  5. Балог Тетяна Вікторівна, 05 жовтня 1979, м. Грайворон Бєлгородської обл Росія, вища, безпартійна, самозайнята особа самозайнята особа м. Київ 2, 4
  6. Куциба Сергій Волимирович, 17. 08. 1987, Носівка, вища, безпартійний, водій ХОП «Шериф», Носівка, 2, 2
  7. Гайдук Петро Віталійович, 18 червня 1956, село Свидовець Бобровицького р-ну , вища, безпартійний, пенсіонер пенсіонер, село Крюківщина, Києво-Святошинський р-н Київської обл. 3, 1
  8. Гук Діана Віталіївна, 07 січня 2000, Носівка, середня, безпартійна, комерційний агент Укрзалізниця, Носівка, 1, 2
  9. Байкараб Сергій Іванович, 24 травня 1986, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює тимчасово не працює м. Київ. 1, 3
  10. Хахуда Світлана Олександрівна, 09 червня 1994, село Горбачі Бобровицького р-ну , вища, безпартійна, медсестра Київська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1, АТ «Укрзалізниця», село Коломійцівка, Носівського р-ну . 3, 4
  11. Лагус Володимир Миколайович, 25. 10.1968, село Рівчак-Степанівка Носівського р-ну середня, безпартійний, зам. директора ПСП «Оберіг», Носівка, 1, 4
  12. Гурин Людмила Володимирівна, 16. 08. 1987, Носівка, вища, безпартійна, викладач Київська ЗОШ №15, м. Київ 1, 5
  13. Кратко Тетяна Олександрівна, 19. 08. 1991, Носівка, вища, безпартійна, безробітня, Носівка, 3, 2
  14. Андрусенко Микола Миколайович, 30 листопада 1984, Носівка, середня, безпартійний, продавець Фізична особа-підприємець «Андрущенко», Носівка, . 2, 5
  15. Кратко Олександр Михайлович, 23 квітня 1987, Носівка, вища, безпартійний, безробітний , Носівка, 3, 3
  16. Харлан Максим Анатолійович, 23 березня 1989, м. Ніжин , вища, безпартійний, тимчасово не працює тимчасово не працює м. Ніжин, 3, 5

ОПЗЖ (з)

Обрані:

  1. Гресь Микола Миколайович, 22 червня 1966, село Сальне Ніжинського району, вища, безпартійний, фізична особа-підприємець Носівка, перший кандидат
  2. Гузь Ольга Віталіївна, 14 листопада 1964, Носівка, вища, безпартійна, головний спеціаліст Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради, Носівка, 2, 1

Необрані:

  1. Кратко Олександр Анатолійович, 23 грудня 1971, Носівка, середня спеціальна. безпартійний, вантажник дільниці упаковки (пенсіонер МЧС) Броварський алюмінієвий завод, Носівка, 2, 2
  2. Кратко Людмила Володимирівна, 07 жовтня 1971, Носівка, вища, безпартійна, заступник директора з виховної роботи Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Носівка, 2, 3
  3. Тополь Сергій Миколайович, 08 серпня 1970, Носівка, неповна, вища, безпартійний, електромонтер КП «Київський метрополітен», Носівка, 1, 1
  4. Турик Олександр Іванович, 15 серпня 1969, Носівка, середня спеціальна. безпартійний, монтер Носівська дільниця Ніжинського відділення АТ «Чернігівгаз», Носівка, 2, 4
  5. Ляшенко Алла Володимирівна, 10 червня 1975, Носівка, вища, безпартійна, директор Носівський районний центр СССДМ, Носівка, 2, 5
  6. Савченко Віталій Іванович, 05 листопада 1963, Носівка, сереня спеціальна, Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» тимчасово не працює, Носівка, 3, 1
  7. Литвинова Альона Віталіївна, 30 березня 1994, Носівка, середня спеціальна, Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» медична сестра Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини, Носівка, 3, 3
  8. Портной Микола Дмитрович, 22 травня 1967, Носівка, середня спеціальна, безпартійний, стрілець РФ «Південно-західна залізниця» АТ «Українська залізниця», Носівка, 1, 2
  9. Адаменко Олександр Іванович, 22 жовтня 1962, село Козари Носівського району середня спеціальна, Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» пенсіонер, село Козари Носівського району 3, 4
  10. Набок Ганна Митрофанівна, 06 жовтня 1959, село Тертишники Носівського району середня спеціальна, безпартійна, пенсіонер, село Тертишники Носівського району 1, 7
  11. Крупка Євген Анатолійович, 06 січня 1990, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка, 3, 6
  12. Гузь Наталія Віталіївна, 03 травня 1989, село Козари Носівського району середня, безпартійна, контролер КП «Носівка-Комунальник», Носівка, 1, 3
  13. Гузь Валерій Валерійович, 15 грудня 1987, Носівка, вища, безпартійний, мерчендайзер ТОВ «Баядера-логістик», Носівка, 3, 2
  14. Легецький Юрій Анатолійович, 22 січня 1986, Носівка, середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка, 1, 4
  15. Горова Ольга Віталіївна, 05 серпня 1992, Носівка, вища, безпартійна, диспетчер навігації ІМК «Агропром», Носівка, 1, 5
  16. Савченко Іван Віталійович, 22 липня 1992, Носівка, вища, безпартійний, водій ПП Київ-Дюсельдорф Україна, Носівка, 1, 6
  17. Долотюк Тетяна Олексіївна, 23 лютого 1952, село Григоровка Бахмацького район Черніговської області середня, безпартійна, пенсіонер, село Дослідне Носівського району 3, 5
  18. Сунко Григорій Олександрович, 08 червня 1959, село Козари Носівського району середня, безпартійний, пенсіонер, Носівка, 2, 6
  19. Братченко Наталія Петрівна, 16 грудня 1963, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, методист Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради, село Дослідне Носівського району 3, 7
  20. Дейнека Роман Миколайович, 10 квітня 1970, Носівка, середня спец. Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» слюсар з рухомого складу ПК ВЧ Д-1, Носівка, 1, 8

Наш край (з)

Обрані:

  1. Володимир Ігнатченко.jpg
    Ігнатченко Володимир Миколайович, 17 квітня 1968, Носівка, вища, Політична партія “Наш край” Носівський міський голова Носівська міська рада Носівка, перший кандидат, перший кандидат
  2. Кратко Альона Миколаївна, до 05 серпня 2015, Вакулік Альона Миколаївна, 6 серпня 1989, Носівка, вища, безпартійна, економіст Фізична особа підприємець Гончар Ю.М., Носівка, 1, 2
  3. Закалюжний Володимир Іванович, 25 серпня 1973, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, директор Фермерське господарство “Вікторія - агро”, село Володькова Дівиця, Носівського району 1, 1
  4. Сірик Олексій Вікторович, 01 січня 1972, село Червоні Партизани Носівського району загальна середня, безпартійний, Голова фермерського господарства Фермерське господарство "СІ-МА-АГРО-2016", Носівка, 1, 5
  5. Ільяш Анатолій Григорович, 04 січня 1968, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, вчитель географії Володьководівицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Носівської міської ради , село Володькова Дівиця, Носівського району 1, 3
  6. Гринь Юрій Миколайович, 01 серпня 1987, село Талалаївка Ніжинського району, вища, безпартійний, інженер Акціонерне товариство"Укрзалізниця" , відокремлений підрозділ локомотивне депо Дарниця , село Володькова Дівиця Носівського району 1, 6
  7. Олег Гордін.jpg
    Гордін Олег Володимирович, 21 липня 1962, село Маневичі Маневського району Волинської області, вища, безпартійний, головний лікар Комунальне некомерційне підприємство "Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Носівської районної ради, Носівка, 2, 6
  8. Пустовгар Олег Васильович, 10 жовтня 1969, Носівка, вища, безпартійний, Виконуючий обов'язки начальника Комунальне підприємство "Носівка-комунальник", Носівка, 2, 1
  9. Печерна Любов Анатоліївна, 22 листопада 1964, Носівка, вища, безпартійна, директор Козарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Носівської міської ради , село Козари, Носівського району 3, 2
  10. Чорна Ніна Олексіївна, 17 березня 1964, село Попівка Новгород-Сіверського району, вища, безпартійна, директор Держанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Носівської районної ради , село Держанівка Носівського району 3, 4
  11. Куций Віталій Юрійович, 03 січня 1986, Носівка, вища, безпартійний, Викладач по класу баян та концертмейстером народно-сценічного танцю, музичний керівник Комунальний позашкільний навчальний заклад "Носівська школа мистецтв Носівської міської ради ", Носівка, 3, 5

Необрані:

  1. Ландар Катерина Василівна, 18 серпня 1985, село Комарівка Борзнянського району, вища, безпартійна, завідувач клініко- діагностичної лабораторії Комунальне некомерційне підприємство "Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я.Примака" Носівської районної ради, Носівка, 2, 2
  2. Рибачко Сергій Валерійович, 13 квітня 1970, Носівка, загальна середня, безпартійний, директор Товариство з обмеженою відповідальністю “АТП-1208”, Носівка, 3, 1
  3. Недолуга Людмила Миколаївна, 30 грудня 1966, Носівка, вища, Політична партія "Наш край" секретар Носівської міської ради Носівська міська рада, Носівка, 2, 7
  4. Жук Валентина Борисівна, 08 серпня 1964, село Миколаївка Борзнянського району, вища, безпартійна, завідуюча Носівський дошкільний навчальний заклад " Ромашка" загального типу Носівської міської ради, Носівка, 1, 4
  5. Рибачко Ліна Михайлівна, 06 грудня 1969, Носівка, вища, безпартійна, старший фельдшер екстренної допомоги Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” асної ради, Носівка, 2, 3
  6. Шаулко Євген Михайлович, 17 листопада 1982, Носівка, вища, безпартійний, інженер з електрифікації сільськогосподарського підприємства Приватне підприємство "Агропрогрес", Носівка, сть 2, 5
  7. Кононенко Тетяна Вікторівна, 25 вересня 1981, Носівка, вища, безпартійна, директор Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді носівської міської ради, Носівка, 2, 4,
  8. Скрипець Руслан Миколайович, 01 вересня 1975, Носівка, вища, безпартійний, заступник директора Товариство з обмеженою відповідальністю “Володьково- Дівицьке”, село Володькова Дівиця Носівського району 1, 7
  9. Сеник Віталій Миколайович, 02 липня 1970, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець Сеник Віталій Миколайович, Носівка, 3, 3
  10. Скрибка Наталія Олександрівна, 04 жовтня 1979, село Ясна Зірка Носівського району, вища, безпартійна, завідуюча Яснозірківським клубом Відділ культури і туризму Носівської міської ради, село Ясна Зірка, Носівського району 1, 8
  11. Оксимець Володимир Іванович, 12 вересня 1955, Носівка, загальна середня, безпартійний, директор Фермерське господарство “Урожай”, Носівка, 3, 6
  12. Мирослава Оксимець.jpg
    Оксимець Мирослава Валентинівна, 06 січня 1977, Носівка, вища, безпартійна, начальник відділу Відділ соціального захисту населення Носівської міської ради, Носівка, 2, 9
  13. Чайка Сергій Анатолійович, 25 червня 1983, Носівка, вища, безпартійний, директор Фермерське господарство "Зоряна Агро", Носівка, 2, 8
  14. Примушко Вадим Віталійович, 18 січня 1995, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, електромонтажник Товариство з обмеженою відповідальністю “Броварський алюмінієвий завод”, село Дослідне Носівського району 1, 9
  15. Назарчук Юлія Василівна, до 19 січня 2019- Литвиненко Юлія Василівна, 05 жовтня 1993, Носівка, професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка, 1, 10

Радикальна Партія Олега Ляшка (з)

Обрані:

  1. Лисак Валерій Олексійович, 28 квітня 1963, село Шлях Ілліча Носівського району, вища, Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», директор ТОВ «Арктур Нова», село Ясна Зірка Носівського району, перший кандидат
  2. Москаленко Ольга Олександрівна, до 26 листопада 2019, - Толстікова Ольга Олександрівна, 04 квітня 1993, село Червоні Партизани Носівського району, вища, Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», оператор КНП «КМКЛ №12», Носівка, 1, 2

Необрані:

  1. Бондаренко Микола Миколайович, 03 вересня 1966, село Тертишники Носівського району середня, Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», тимчасово не працює, село Яблунівка Носівського району 1, 1
  2. Москаленко Микола Миколайович, 22 травня 1991, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, тракторист АТ «Укрзалізниця», Носівка, 1, 4
  3. Макуха Олена Михайлівна, 26 червня 1979, Носівка, вища, безпартійна, продавець ПП «Гавриленко Н.І.», Носівка, 2, 1
  4. Овдієнко Олександр Валерійович, 19 серпня 1992, село Мрин Носівського району, вища, безпартійний, логіст ТОВ «Агрофірма «Маяк»», село Мрин Носівського району 3, 2
  5. Бондаренко Юрій Олексійович, 30 листопада 1969, Носівка, середня, Політчна партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», тимчасово не працює, Носівка, 3, 1
  6. Бондаренко Людмила Петрівна, 10 жовтня 1963, село Смяч Щорського району середня, безпартійна, завідувач Яблунівський фельдшерський пункт, село Яблунівка, село Яблунівка Носівського району 1, 3
  7. Бойко Микола Петрович, 02 жовтня 1967, смт. Варва, вища, безпартійний, охоронець ТОВ «Полі-Сервіс», Носівка, 2, 2
  8. Лисак Ігор Олександрович, 09 січня 1973, село Шлях Ілліча Носівського району середня, безпартійний, тимчасово не працює, село Яблунівка, Носівського району 2, 3
  9. Шульга Яна Валеріївна, 21 листопада 1987, село Ясна Зірка Носівського району, вища, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка, 3, 3
  10. Романченко Іван Григорович, 07 січня 1981, село Тертишники Носівського району середня, безпартійний, тимчасово не працює, село Тертишники Носівського району 3, 4
  11. Шелест Валентина Пилипівна, 29 квітня 1978, село Тертишники Носівського району середня, безпартійна, оператор ТОВ «Ліндстром», село Ясна Зірка Носівського району 2, 5
  12. Сеник Віра Сергіївна, 05 грудня 1962, село Радичів Коропського району середня, безпартійна, адміністратор ТОВ «Наташа-Агро», село Ясна Зірка Носівського району 3, 5
  13. Ступак Сергій Михайлович, 16 квітня 1966, село Безуглівка Ніжинського району професійно-технічна, безпартійний, Голова Громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» м. Ніжин 1, 5
  14. Романченко Лариса Василівна, 10 березня 1989, село Тертишники Носівського району середня, безпартійна, тимчасово не працює, село Тертишники Носівського району 2, 4

Слуга народу (з)

Обрані:

  1. Inbound688361610.jpg
    Коваль Альона Олександрівна, 06 березня 1993, Носівка, вища, безпартійна, Помічник начальника Департаменту енергоменеджменту АТ "Українська залізниця", Носівка, перший кандидат, перший кандидат
  2. Микола Лазаренко.jpg
    Лазаренко Микола Вікторович, 16 травня 1993, село Стольне, Менського району, освіта: базова вища, безпартійний. Керівник народного аматорського хору, методист з вокально- хорового жанру в Носівському міському будинку культури, Носівка, 3, 1
  3. Багіна Ірина Сергіївна, 26 лютого 1991, смт Лосинівка Ніжинського району, вища, безпартійна, керівник танцювального гуртка Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Носівської міської ради, Носівка, 2, 1

Необрані:

  1. Трейтяк Світлана Миколаївна, 26 травня 1964, Носівка, вища, безпартійна, директор Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Носівської міської ради, Носівка, 2, 7
  2. Власенко Анатолій Дмитрович, 22 жовтня 1968, село Надинівка Козелецького району, вища, безпартійний, заступник голови Носівська районна державна адміністрація, Носівка, 2, 3
  3. Прокопець Сергій Олексійович, 10 червня 1991, Носівка, вища, безпартійний, вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Носівка, 2, 2
  4. Тертишник Микола Іванович, 07 лютого 1963, село Ведмедівка Носівського району, вища, безпартійний, Директор КПНЗ ДЮСШ Носівської міської ради, Носівка, 2, 4
  5. Гавриш Катерина Михайлівна, 11 листопада 1966, село Переяслівка Ніжинського району, вища, безпартійна, головний редактор, директор ТОВ "Носівські вісті", Носівка, 2, 5
  6. Приходько Марина Валентинівна, 20 лютого 1985, Носівка, вища, безпартійна, бухгалтер ТОВ АП «Маяк», Носівка, 2, 9
  7. Хоменко Руслан Юрійович, 13 липня 1985, село Заворичі Броварського району Київської області, вища, безпартійний, директор Носівський РСТК ТСО, Носівка, 2, 6
  8. Сокол Олександр Григорович, 27 квітня 1978, Носівка, професійно- технічна, безпартійний, Фізична особа - підприємець, Носівка, 3, 2
  9. Ридзель Ігорь Васильович, 26 грудня 1991, село Красносільське Борзнянського району, вища, безпартійний, Тренер - викладач КПНЗ ДЮСШ Носівської міської ради, Носівка, 3, 6
  10. Журбіна Антоніна Миколаївна, 30 листопада 1969, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, вчитель Досліднянський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів, село Дослідне Носівського району, 3, 7
  11. Бородавко Антон Володимирович, 03 червня 1996, Носівка, вища, безпартійний, Вчитель Носівська міська гімназія, Носівка, 2, 8
  12. Олена Кундюба.jpg
    Кундюба Олена Петрівна, 19 вересня 1977, Носівка, вища, безпартійна, Голова Носівська районна державна адміністрація, Носівка, 3, 5
  13. Тищенко Віталій Григорович, 28 липня 1957, Носівка, вища, безпартійний, помічник - консультант на громадських засадах Народного депутата Зуба В.О. м. Київ 3, 4
  14. Миргородський Олександр Володимирович, 10 жовтня 1993, Носівка, вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець, Носівка, 3, 8
  15. Іванна Скалозуб.jpg
    Скалозуб Іванна Юріївна, 20 січня 1994, Носівка, вища, безпартійна, Начальник відділу "Носівське бюро правової допомоги" Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги", Носівка, 1, 7
  16. Андрій Дідиченко.jpg
    Дідиченко Андрій Григорович, 01 жовтня 1989, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка, 1, 3
  17. Козаченко Ольга Віталіївна, 02 січня 1986, Носівка, вища, безпартійна, Вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Носівка, 1, 5
  18. Литвиненко Анатолій Віталійович, 26 вересня 1992, село Червоні Партизани Носівського району базова вища, безпартійний, бухгалтер Фермерське господарство"Закалюжний", село Володькова Дівиця Носівського району, 1, 1
  19. Драга Олександр Васильович, 03 листопада 1976, село Житні Гори Рокитнянського району Київської області, вища, безпартійний, лікар КНП "Носівсвька ЦРЛ ім. Ф.Я. Примака", Носівка, 1, 6
  20. Олексієнко Олена Євгенівна, 17 вересня 1974, м.Київ, вища, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка, 3, 3
  21. Коновалов Олександр Григорович, 01 грудня 1991, Носівка, вища, безпартійний, Носівка, 1, 4
  22. Щур Олександр Олексійович, 26 вересня 1986, Носівка, вища, Безпартійний, ФОП , Носівка, 1, 8
  23. Шевченко Інна Сергіївна, 11 вересня 1992, село Червоні Партизани Носівського району, вища, Безпартійна, Приватний підприємець ФОП Шевченко, Вулиця Миру, будинок 22а, село Дослідне, Носівський район, 1, 2

Батьківщина (з)

Необрані:

  1. Олена Друзь.jpg
    Друзь Олена Олександрівна, 16 вересня 1974, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», голова Носівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки, Носівка, перший кандидат
  2. Передерій Олексій Олексійович, 30 серпня 1984, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», виконавчий директор ПП «Земля і воля Агро», Носівка, 1, 1
  3. Сеник Олег Володимирович, 01 жовтня 1967, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», Приватний підприємець, Носівка, 2, 1
  4. Медвідь Валентина Миколаївна, 05 квітня 1974, смт Варва Варвинського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Володьководівицька ЗОШ І-ІІІ ст., село Володькова Дівиця, Носівського району 1, 2
  5. Клименко Оксана Станіславівна, 17 травня 1974, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», лікар Носівська ЦРЛ, Носівка, 3, 1
  6. Якушенко Галина Миколаївна, 12 лютого 1965, село Хороше Озеро Борзнянського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Носівка, 2, 2
  7. Кириленко Олександр Васильович, 25 грудня 1962, Носівка, середня спеціальна, ВО «Батьківщина», фізична особа- підприємець, Носівка, 3, 2
  8. Сеник Галина Олександрівна, 24 січня 1967, м. Бобровиця середня спеціальна, ВО «Батьківщина», Медична сестра Носівська ЦРЛ, Носівка, 2, 3
  9. Євенко Тетяна Вікторівна, 06 січня 1983, Носівка, середня, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка, 2, 4
  10. Мельник Анатолій Григорович, 22 червня 1944, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», директор Фермерське господарство «Нектар», Носівка, 1, 9
  11. Омельченко Валентина Володимирівна, 26 жовтня 1972, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», Завідуюча Відділ держархіву у Носівському р-ні, Носівка, 2, 6
  12. Сеник Артем Олегович, 15 січня 1990, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», фізична особа- підприємець, Носівка, 3, 5
  13. Медвідь Світлана Михайлівна, 11 лютого 1984, село Червоні Партизани Носівського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Володьководівицька ЗОШ І-ІІІ ст. Носівський р-Н, село Володькова Дівиця, вул. Декабристів, 4, 1, 4
  14. Данилко Лариса Миколаївна, 20 травня 1970, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Носівська міська гімназія, Носівка, 2, 8
  15. Якушенко Сергій Віталійович, 27 березня 1968, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка, 2, 5
  16. Кужель Тетяна Федорівна, 28 червня 1976, с Ганнівка Носівського району Середня спеціальна, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка, 3, 3
  17. Хлопчур Олена Володимирівна, 04 квітня 1980, Носівка, вища, . ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка, 3, 4
  18. Мельник Борис Григорович, 07 лютого 1956, Носівка, середня спеціальна, ВО «Батьківщина», директор Фермерське господарство «Мельник», Носівка, 1, 5
  19. Матюха Наталія Станіславівна, 04 березня 1991, м.Чернігів неповна, вища, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює м.Ніжин , 1, 6, 27 вересня 2020, 20, відсутня відсутня
  20. Саган Віктор Володимирович, 07 вересня 1972, село Тишівка Добровеличівського району Кіровоградської області неповна, вища, ВО «Батьківщина», оператор м. Київ Заправка БРСМ, село Тертишники, Носівського району 1, 7, 27 вересня 2020, 20, відсутня відсутня
  21. Будлянська Наталія Миколаївна, 06 серпня 1972, с Держанівка Носівського району середня спеціальна, ВО «Батьківщина», завідувач бібліотеки сільська бібліотека, село Держанівка, Носівського району 3, 6
  22. Мельничук Тетяна Анатоліївна, 19 травня 1989, село Червоні Партизани Носівського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Володьководівицька ЗОШ І-ІІІст. Чернігівська обл., Носівський р-н, село Володькова Дівиця, вул.Чорноморська, 2, 1, 8
  23. Мельник Ольга Віталіївна, 19 червня 1981, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», головний бухгалтер Фермерське господарство «Мельник», Носівка, 1, 3
  24. Золотарьова Наталія Вікторівна, 12 липня 1984, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка, 3, 7
  25. Авраменко Олег Миколайович, 28 жовтня 1978, с Данино Ніжинського району, вища, ВО «Батьківщина тимчасово не працює, Носівка, 2, 7

Рідний дім (з)

Обрані:

  1. Руслан Шульга.jpg
    Шульга Руслан Валентинович, 01 серпня 1975, Носівка, вища, безпартійний, Генеральний директор, Комунальне некомерційне підприємство «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф. Я. Примака» Носівської районної ради, Носівка, перший кандидат
  2. Василь Кияниця.jpg
    Кияниця Василь Васильович, 14 березня 1950, Носівка, вища, безпартійний, пенсіонер, Носівка, 2, 1
  3. Людмила Олексенко.jpg
    Олексенко Людмила Іванівна, 11 квітня 1970, село Червоні Партизани, вища, безпартійна, Радник голови, Носівська районна рада, Носівка, 2, 10
  4. Татаренко Марія Федорівна, 25 березня 1962, село Козари. Носівського району загальна середня, безпартійна, Менеджер зі зв’язків з громадськістю, ТОВ агропідприємство «Маяк», село Козари Носівського районі, 3, 4
  5. Євген Бондарчук.jpg
    Бондарчук Євген Григорович, 11 березня 1984, Носівка, вища, безпартійний, директор, Носівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, Носівка, 2, 4

Необрані:

  1. Наталія Буняк.jpg
    Буняк Наталія Миколаївна, 17 січня 1960, Носівка, вища, безпартійна, директор Носівська селекційно-дослідна станція Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН, Носівка, 1, 3
  2. Анатолій Медвідь.jpg
    Медвідь Анатолій Миколайович, 01 квітня 1962, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Заступник голови, Носівська районна рада, Носівка, 2, 2
  3. Михайло Корінний.jpg
    Корінний Михайло Іванович, 04 грудня 1960, Росія, село Побєда Дробишевського района Омської області, вища, безпартійний, Помічник голови правління АТ «Чернігівгаз», Носівка, 3, 5
  4. Дикий Руслан Вікторович, 11 січня 1978, село Дмитровичі Пустомитівського району Львівської області, вища, безпартійний, директор ТОВ кондитерська фабрика «Десна», Носівка, 2, 7
  5. Красносільська Галина Володимирівна, 07 квітня 1962, м.Донецьк, вища, безпартійна, директор Носівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості, Носівка, 3, 2
  6. Валерій Фурса.jpg
    Фурса Валерій Михайлович, 11 листопада 1959, село Мрин Носівського району, вища, безпартійний, вчитель, Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Носівка, а 3, 6
  7. Шкарупа Олег Володимирович, 08 серпня 1977, м.Ніжин, вища, безпартійний, Головний фахівець, АТ «Укрпошта», Носівка, 6, 3, 1
  8. Баришовець Наталія Петрівна, 02 вересня 1968, Носівка, вища, безпартійна, методист, Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. Ушинського, Носівка, 1, 1
  9. Євсович Наталія Олександрівна, 17 лютого 1978, Носівка, вища, безпартійна, Керівник народного художнього колективу, Носівська міська гімназія, Носівка, 14, 2, 9
  10. Надія Хоменко.jpg
    Хоменко Надія Олександрівна, 05 березня 1956, Носівка, вища, безпартійна, директор, Носівський НВК «ЗНЗ – ДНЗ», Носівка, 3, 3
  11. Ємець Микола Віталійович, 06 травня 1985, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка, 1, 2
  12. Оксимець Віталій Анатолійович, 25 липня 1966, Носівка, вища, безпартійний, Завідувач сектором, Носівська районна державна адміністрація, Носівка, 3, 8
  13. Страшок Валентина Григорівна, 05 вересня 1962, село Держанівка Носівського району професійно-технічна, безпартійна, завідуюча, Держанівський фельдшерський пункт, село Держанівка Носівського району 3, 7
  14. Приседько Валентина Іванівна, 13 листопада 1965, село Мрин Носівського району, вища, безпартійна, Сімейний лікар, Комунальне некомерційне підприємство Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Носівської районної ради, Носівка, 2, 3
  15. Ярина Чухліб.jpg
    Чухліб Ярина Олексіївна, 19 вересня 1974, село Катеринівка Бобровицького району, вища, безпартійна, директор, Публічна бібліотека Носівської міської ради, Носівка, буд.10а, кв. 15, 2, 5
  16. Калинка Григорій Іванович, 17 жовтня 1958, Носівка, вища, безпартійний, Фермерське господарство «Калинка», Носівка, 2, 6
  17. Джим Ніна Віталіївна, 13 липня 1983, м.Чернігів професійно-технічна, безпартійна, завідуюча, Адамівський фельдшерський пункт, село Держанівка Носівського району 3, 9
  18. Самар Вячеслав Володимирович, 18 липня 1979, Носівка, вища, безпартійний, Черговий контролер, дочірнє підприємство «Ліцей-Гранд», Носівка, 2, 8
  19. Супрун Любов Василівна, 24 квітня 1964, село Іржавець Носівського району загальна середня, безпартійна, слюсар АТ «Чернігівгаз», Ніжинське відділення, Носівська дільниця, Носівка, 3, 10
  20. Сірик Володимир Віталійович, 14 квітня 1990, село Червоні Партизани Носівського району професійно-технічна, безпартійний, агроном, Носівська селекційно-дослідна станція Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН, село Володькова Дівиця Носівського району 1, 4
  21. Михайленко Тамара Анатоліївна, 15 листопада 1956, село Мрин Носівського району, вища, безпартійна, бухгалтер, ТОВ «Нива 2008», село Яблунівка, Носівського району 1, 5

Сила і честь (з)

Необрані

  1. Губар Володимир Олександрович, 28 липня 1971, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, заступник голови правління Носівська районна спілка споживчих товариств Носівка, перший кандидат, перший кандидат
  2. Татаренко Валентина Григорівна, 11 вересня 1965, село Тертишники Носівського району неповна, вища, безпартійна, заступник директора ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 3, 4
  3. Чучупа Ольга Михайлівна, 24 березня 1963, с Селище Носівського району, вища, безпартійна, директор ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 2, 1
  4. Дорошенко Світлана Сергіївна, 24 вересня 1979, Носівка, вища, Безпартійна, Головний бухгалтер ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 2, 4
  5. Кіндрачук Віктор Іванович, 25 липня 1949, село Валя Кузьмина Глибоцького району Чернівецької області, вища, безпартійний, лікар-хірург КП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» м. Київ 1, 4
  6. Юхно Тетяна Олександрівна, 17 березня 1990, Носівка, вища, безпартійна, заступник голови правління Носівська районна спілка споживчих товариств, Носівка, 2, 6
  7. Дякова Оксана Володимирівна, 24 грудня 1963, село Тростянець Ічнянського району, вища, безпартійна, Директор ПСК Носівський ринок «Кооператор», Носівка, 2, 5
  8. Мурашко Анатолій Володимирович, 15 вересня 1960, с Калинівка Носівського району середня, безпартійний, голова правління Макіївське сільське споживче товариство, село Рівчак-Степанівка Носівського району 1, 6
  9. Дорошенко Олександр Федорович, 20 серпня 1977, Носівка, вища, безпартійний, завідуючий господарством ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 3, 6
  10. Павленко Лілія Леонідівна, 28 червня 1977, село Мрин Носівського району, вища, безпартійна, головний бухгалтер Мринське сільське споживче товариство, село Мрин Носівського району 3, 7
  11. Градобик Олександр Дмитрович, 13 серпня 1960, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка, 1, 5
  12. Набокова Олена Миколаївна, 20 жовтня 1980, м.Бровари Київської області, вища, безпартійна, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 1, 2
  13. Халабуда Альона Олегівна, 26 травня 1999, Носівка, вища, безпартійна, продавець ФОП Рубан Л.В., Носівка, 1, 1
  14. Федько Олександр Сергійович, 20 серпня 1984, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка, 3, 1
  15. Шелест Юлія Михайлівна, 17 червня 1970, село Мрин Носівського району неповна, вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Носівка, 1, 3
  16. Сокол Микола Миколайович, 08 вересня 1959, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, сторож ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 3, 2
  17. Фальковська Людмила Миколаївна 13 жовтня 1968, Носівка, професійно технічна, безпартійна, продавець ФОП Рубан Л.В., Носівка, 3, 5
  18. Падій Дмитро Федорович, 01 січня 1968, село Гладке Козелецького району професійно-технічна, безпартійний, електромонтер ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 2, 2
  19. Сергійчик Надія Олександрівна, 14 січня 1973, село .Киселівка Носівського району професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, село Держанівка Носівського району 3, 3
  20. Крупка Анатолій Федосійович, 04 листопада 1966, Носівка, середня, безпартійний, сторож ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка, 2, 3

Відкриті списки

Порядковий номер кандидата у територіальному виборчому списку, ПІБ, Дата і місце народження, Освіта, Партійність, Посада, Місце роботи, Місце проживання

Європейська Солідарність

Виборчий округ № 1

  1. Кеба Юрій Анатолійович, 08 лютого 1987, м.Київ професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює вул., Носівка
  2. Смичек Юрій Миколайович, 10 лютого 1983, Носівка, вища, безпартійний, контролер Товариство з обмеженою відповідальністю " Планета Пластик", Носівка
  3. Веленчук Ігор Віталійович, 15 жовтня 1965, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка, 17100
  4. Сірик Олександра Володимирівна, 01 жовтня 1996, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, провідний економіст Акціонерне Товариство «Державний Ощадний банк України», село Володькова Дівиця, Носівського району
  5. Кузьменко Раїса Андріївна, 20 квітня 1968, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, вихователь Володьководівицький дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» загального розвитку Носівської міської ради, село Володькова Дівиця, Носівського району

Виборчий округ № 2

  1. Скрипець Андрій Миколайович, 14 грудня 1982, Росія м.Мурманськ, вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка, 100
  2. Остренський Сергій Павлович, 24 червня 1969, Носівка, вища, безпартійний, водій Фізична особа-підприємець «Оксимець», Носівка
  3. Оношко Віктор Федорович, 19 вересня 1967, село Красне Ніжинського району, вища, безпартійний, вчитель Носівська міська гімназія Ніжинського району, Носівка
  4. Ювенко Вікторія Олександрівна, 07 квітня 1987, Носівка, вища, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка
  5. Смичек Алла Миколаївна, 07 вересня 1984, Носівка, вища, безпартійна, вихователь Носівський дошкільний навчальний заклад № 1, «Барвінок» комбінованого типу Носівської міської ради, Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Корінько Юрій Віталійович, 01 червня 1966, Носівка, професійно-технічна, Політична партія «Європейська Солідарність», Менеджер Приватне акціонерне товариство «НОСІВКАСЕРВІС», Носівка
  2. Веременко Анатолій Васильович, 27 грудня 1988, Носівка, вища, безпартійний, звільнений бригадир Виробничий підрозділ вагонне депо «Київ-Пасажирський», Носівка
  3. Піддубний Костянтин Олександрович, 31 травня 1983, село Миропіллє Краснопільського району Сумської області, вища, безпартійний, інженер ІІ категорії Приватне акціонерне товариство «Київводоканал» м. Київ
  4. Онищик Тетяна Миколаївна, 19 серпня 1983, м.Київ, вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Носівка
  5. Кривошей Людмила Василівна, 19 серпня 1975, Носівка, вища, безпартійна, заступник головного бухгалтера Приватне акціонерне товариство «Іржавецька», Носівка

За майбутнє

Виборчий округ № 1

  1. Глибчак Олександр Іванович, 20 жовтня 1983, село Ясна Зірка, Носівського р-ну , вища, безпартійний, водій ТОВ «Про Маккетинг», Носівка
  2. Гук Діана Віталіївна, 07 січня 2000, Носівка, середня, безпартійна, комерційний агент Укрзалізниця, Носівка
  3. Байкараб Сергій Іванович, 24 травня 1986, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює тимчасово не працює м. Київ
  4. Лагус Володимир Миколайович, 25. 10.1968, село Рівчак-Степанівка Носівського р-ну середня, безпартійний, зам. директора ПСП «Оберіг», Носівка
  5. Гурин Людмила Володимирівна, 16. 08. 1987, Носівка, вища, безпартійна, викладач Київська ЗОШ №15, м. Київ

Виборчий округ № 2

  1. Нечепа Олексій Миколайович, 28 квітня 1984, Носівка, вища, безпартійний, головний інженер Комунальне підприємство «Носівка-комунальник» Носівської міської ради, Носівка
  2. Куциба Сергій Волимирович, 17. 08. 1987, Носівка, вища, безпартійний, водій ХОП «Шериф», Носівка
  3. Сокирка Євгенія Володимирівна, 14 грудня 1991, Носівка, вища, безпартійна, помічник судді Носівський районний суд, Носівка
  4. Балог Тетяна Вікторівна, 05 жовтня 1979, м. Грайворон Бєлгородської обл Росія, вища, безпартійна, самозайнята особа самозайнята особа м. Київ
  5. Андрусенко Микола Миколайович, 30 листопада 1984, Носівка, середня, безпартійний, продавець Фізична особа-підприємець «Андрущенко», Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Гайдук Петро Віталійович, 18 червня 1956, село Свидовець Бобровицького р-ну , вища, безпартійний, пенсіонер пенсіонер, село Крюківщина, Києво-Святошинський р-н Київської обл.
  2. Кратко Тетяна Олександрівна, 19. 08. 1991, Носівка, вища, безпартійна, безробітня, Носівка
  3. Кратко Олександр Михайлович, 23 квітня 1987, Носівка, вища, безпартійний, безробітний, Носівка
  4. Хахуда Світлана Олександрівна, 09 червня 1994, село Горбачі Бобровицького р-ну , вища, безпартійна, медсестра Київська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1, АТ «Укрзалізниця», село Коломійцівка, Носівського р-ну
  5. Харлан Максим Анатолійович, 23 березня 1989, м. Ніжин , вища, безпартійний, тимчасово не працює тимчасово не працює м. Ніжин

ОПЗЖ

Виборчий округ № 1

  1. Тополь Сергій Миколайович, 08 серпня 1970, Носівка, неповна, вища, безпартійний, електромонтер КП «Київський метрополітен», Носівка
  2. Портной Микола Дмитрович, 22 травня 1967, Носівка, середня спеціальна, безпартійний, стрілець РФ «Південно-західна залізниця» АТ «Українська залізниця», Носівка
  3. Гузь Наталія Віталіївна, 03 травня 1989, село Козари Носівського району середня, безпартійна, контролер КП «Носівка-Комунальник», Носівка
  4. Легецький Юрій Анатолійович, 22 січня 1986, Носівка, середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка
  5. Горова Ольга Віталіївна, 05 серпня 1992, Носівка, вища, безпартійна, диспетчер навігації ІМК «Агропром», Носівка
  6. Савченко Іван Віталійович, 22 липня 1992, Носівка, вища, безпартійний, водій ПП Київ-Дюсельдорф Україна, Носівка
  7. Набок Ганна Митрофанівна, 06 жовтня 1959, село Тертишники Носівського району середня спеціальна, безпартійна, пенсіонер, село Тертишники Носівського району
  8. Дейнека Роман Миколайович, 10 квітня 1970, Носівка, середня спец. Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» слюсар з рухомого складу ПК ВЧ Д-1, Носівка

Виборчий округ № 2

  1. Гузь Ольга Віталіївна, 14 листопада 1964, Носівка, вища, безпартійна, головний спеціаліст Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради, Носівка
  2. Кратко Олександр Анатолійович, 23 грудня 1971, Носівка, середня спеціальна. безпартійний, вантажник дільниці упаковки (пенсіонер МЧС) Броварський алюмінієвий завод, Носівка
  3. Кратко Людмила Володимирівна, 07 жовтня 1971, Носівка, вища, безпартійна, заступник директора з виховної роботи Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Носівка
  4. Турик Олександр Іванович, 15 серпня 1969, Носівка, середня спеціальна. безпартійний, монтер Носівська дільниця Ніжинського відділення АТ «Чернігівгаз», Носівка
  5. Ляшенко Алла Володимирівна, 10 червня 1975, Носівка, вища, безпартійна, директор Носівський районний центр СССДМ, Носівка
  6. Сунко Григорій Олександрович, 08 червня 1959, село Козари Носівського району середня, безпартійний, пенсіонер, Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Савченко Віталій Іванович, 05 листопада 1963, Носівка, сереня спеціальна, Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» тимчасово не працює, Носівка
  2. Гузь Валерій Валерійович, 15 грудня 1987, Носівка, вища, безпартійний, мерчендайзер ТОВ «Баядера-логістик», Носівка
  3. Литвинова Альона Віталіївна, 30 березня 1994, Носівка, середня спеціальна, Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» медична сестра Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини, Носівка
  4. Адаменко Олександр Іванович, 22 жовтня 1962, село Козари Носівського району середня спеціальна, Політична партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» пенсіонер, село Козари Носівського району 3, 4
  5. Долотюк Тетяна Олексіївна, 23 лютого 1952, село Григоровка Бахмацького район Черніговської області середня, безпартійна, пенсіонер, село Дослідне Носівського району
  6. Крупка Євген Анатолійович, 06 січня 1990, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка
  7. Братченко Наталія Петрівна, 16 грудня 1963, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, методист Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради, село Дослідне Носівського району

Наш край

Виборчий округ № 1

  1. Закалюжний Володимир Іванович, 25 серпня 1973, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, директор Фермерське господарство “Вікторія - агро”, село Володькова Дівиця, Носівського району
  2. Кратко Альона Миколаївна, до 05 серпня 2015, Вакулік Альона Миколаївна, 6 серпня 1989, Носівка, вища, безпартійна, економіст Фізична особа підприємець Гончар Ю.М., Носівка
  3. Ільяш Анатолій Григорович, 04 січня 1968, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, вчитель географії Володьководівицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Носівської міської ради , село Володькова Дівиця, Носівського району
  4. Жук Валентина Борисівна, 08 серпня 1964, село Миколаївка Борзнянського району, вища, безпартійна, завідуюча Носівський дошкільний навчальний заклад " Ромашка" загального типу Носівської міської ради, Носівка
  5. Сірик Олексій Вікторович, 01 січня 1972, село Червоні Партизани Носівського району загальна середня, безпартійний, Голова фермерського господарства Фермерське господарство "СІ-МА-АГРО-2016", Носівка
  6. Гринь Юрій Миколайович, 01 серпня 1987, село Талалаївка Ніжинського району, вища, безпартійний, інженер Акціонерне товариство"Укрзалізниця" , відокремлений підрозділ локомотивне депо Дарниця , село Володькова Дівиця Носівського району
  7. Скрипець Руслан Миколайович, 01 вересня 1975, Носівка, вища, безпартійний, заступник директора Товариство з обмеженою відповідальністю “Володьково- Дівицьке”, село Володькова Дівиця Носівського району
  8. Скрибка Наталія Олександрівна, 04 жовтня 1979, село Ясна Зірка Носівського району, вища, безпартійна, завідуюча Яснозірківським клубом Відділ культури і туризму Носівської міської ради, село Ясна Зірка, Носівського району
  9. Примушко Вадим Віталійович, 18 січня 1995, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, електромонтажник Товариство з обмеженою відповідальністю “Броварський алюмінієвий завод”, село Дослідне Носівського району
  10. Назарчук Юлія Василівна, до 19 січня 2019- Литвиненко Юлія Василівна, 05 жовтня 1993, Носівка, професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка

Виборчий округ № 2

  1. Пустовгар Олег Васильович, 10 жовтня 1969, Носівка, вища, безпартійний, Виконуючий обов'язки начальника Комунальне підприємство "Носівка-комунальник", Носівка
  2. Ландар Катерина Василівна, 18 серпня 1985, село Комарівка Борзнянського району, вища, безпартійна, завідувач клініко- діагностичної лабораторії Комунальне некомерційне підприємство "Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я.Примака" Носівської районної ради, Носівка
  3. Рибачко Ліна Михайлівна, 06 грудня 1969, Носівка, вища, безпартійна, старший фельдшер екстренної допомоги Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” асної ради, Носівка
  4. Кононенко Тетяна Вікторівна, 25 вересня 1981, Носівка, вища, безпартійна, директор Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді носівської міської ради, Носівка
  5. Шаулко Євген Михайлович, 17 листопада 1982, Носівка, вища, безпартійний, інженер з електрифікації сільськогосподарського підприємства Приватне підприємство "Агропрогрес", Носівка
  6. Олег Гордін.jpg
    Гордін Олег Володимирович, 21 липня 1962, село Маневичі Маневського району Волинської області, вища, безпартійний, головний лікар Комунальне некомерційне підприємство "Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Носівської районної ради, Носівка
  7. Людмила Недолуга.jpg
    Недолуга Людмила Миколаївна, 30 грудня 1966, Носівка, вища, Політична партія "Наш край" секретар Носівської міської ради Носівська міська рада, Носівка
  8. Чайка Сергій Анатолійович, 25 червня 1983, Носівка, вища, безпартійний, директор Фермерське господарство "Зоряна Агро", Носівка
  9. Оксимець Мирослава Валентинівна, 06 січня 1977, Носівка, вища, безпартійна, начальник відділу Відділ соціального захисту населення Носівської міської ради, Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Рибачко Сергій Валерійович, 13 квітня 1970, Носівка, загальна середня, безпартійний, директор Товариство з обмеженою відповідальністю “АТП-1208”, Носівка
  2. Печерна Любов Анатоліївна, 22 листопада 1964, Носівка, вища, безпартійна, директор Козарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Носівської міської ради, село Козари, Носівського району
  3. Сеник Віталій Миколайович, 02 липня 1970, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець Сеник Віталій Миколайович, Носівка
  4. Чорна Ніна Олексіївна, 17 березня 1964, село Попівка Новгород-Сіверського району, вища, безпартійна, директор Держанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Носівської районної ради, село Держанівка Носівського району
  5. Віталій Куций.jpg
    Куций Віталій Юрійович, 03 січня 1986, Носівка, вища, безпартійний, Викладач по класу баян та концертмейстером народно-сценічного танцю, музичний керівник Комунальний позашкільний навчальний заклад "Носівська школа мистецтв Носівської міської ради ", Носівка
  6. Оксимець Володимир Іванович, 12 вересня 1955, Носівка, загальна середня, безпартійний, директор Фермерське господарство “Урожай”, Носівка

Радикальна Партія Олега Ляшка

Виборчий округ № 1

  1. Бондаренко Микола Миколайович, 03 вересня 1966, село Тертишники Носівського району середня, Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», тимчасово не працює, село Яблунівка Носівського району
  2. Москаленко Ольга Олександрівна, до 26 листопада 2019, - Толстікова Ольга Олександрівна, 04 квітня 1993, село Червоні Партизани Носівського району, вища, Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», оператор КНП «КМКЛ №12», Носівка
  3. Бондаренко Людмила Петрівна, 10 жовтня 1963, село Смяч Щорського району середня, безпартійна, завідувач Яблунівський фельдшерський пункт, село Яблунівка, село Яблунівка Носівського району
  4. Москаленко Микола Миколайович, 22 травня 1991, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійний, тракторист АТ «Укрзалізниця», Носівка
  5. Ступак Сергій Михайлович, 16 квітня 1966, село Безуглівка Ніжинського району професійно-технічна, безпартійний, Голова Громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» м. Ніжин

Виборчий округ № 2

  1. Олена Фенюк.jpg
    Макуха Олена Михайлівна, 26 червня 1979, Носівка, вища, безпартійна, продавець ПП «Гавриленко Н.І.», Носівка
  2. Бойко Микола Петрович, 02 жовтня 1967, смт. Варва, вища, безпартійний, охоронець ТОВ «Полі-Сервіс», Носівка
  3. Лисак Ігор Олександрович, 09 січня 1973, село Шлях Ілліча Носівського району середня, безпартійний, тимчасово не працює, село Яблунівка, Носівського району
  4. Романченко Лариса Василівна, 10 березня 1989, село Тертишники Носівського району середня, безпартійна, тимчасово не працює, село Тертишники Носівського району
  5. Шелест Валентина Пилипівна, 29 квітня 1978, село Тертишники Носівського району середня, безпартійна, оператор ТОВ «Ліндстром», село Ясна Зірка Носівського району

Виборчий округ № 3

  1. Бондаренко Юрій Олексійович, 30 листопада 1969, Носівка, середня, Політчна партія «Радикальна Партія Олега Ляшка», тимчасово не працює, Носівка
  2. Овдієнко Олександр Валерійович, 19 серпня 1992, село Мрин Носівського району, вища, безпартійний, логіст ТОВ «Агрофірма «Маяк»», село Мрин Носівського району
  3. Шульга Яна Валеріївна, 21 листопада 1987, село Ясна Зірка Носівського району, вища, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка
  4. Романченко Іван Григорович, 07 січня 1981, село Тертишники Носівського району середня, безпартійний, тимчасово не працює, село Тертишники Носівського району
  5. Сеник Віра Сергіївна, 05 грудня 1962, село Радичів Коропського району середня, безпартійна, адміністратор ТОВ «Наташа-Агро», село Ясна Зірка Носівського району

Слуга народу

Виборчий округ № 1

  1. Литвиненко Анатолій Віталійович, 26 вересня 1992, село Червоні Партизани Носівського району базова вища, безпартійний, бухгалтер Фермерське господарство"Закалюжний", село Володькова Дівиця Носівського району
  2. Шевченко Інна Сергіївна, 11 вересня 1992, село Червоні Партизани Носівського району, вища, Безпартійна, Приватний підприємець ФОП Шевченко, Вулиця Миру, будинок 22а, село Дослідне, Носівський район
  3. Андрій Дідиченко.jpg
    Дідиченко Андрій Григорович, 01 жовтня 1989, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка
  4. Коновалов Олександр Григорович, 01 грудня 1991, Носівка, вища, безпартійний, Носівка
  5. Козаченко Ольга Віталіївна, 02 січня 1986, Носівка, вища, безпартійна, Вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Носівка
  6. Драга Олександр Васильович, 03 листопада 1976, село Житні Гори Рокитнянського району Київської області, вища, безпартійний, лікар КНП "Носівсвька ЦРЛ ім. Ф.Я. Примака", Носівка
  7. Іванна Скалозуб.jpg
    Скалозуб Іванна Юріївна, 20 січня 1994, Носівка, вища, безпартійна, Начальник відділу "Носівське бюро правової допомоги" Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги", Носівка
  8. Щур Олександр Олексійович, 26 вересня 1986, Носівка, вища, Безпартійний, ФОП, Носівка

Виборчий округ № 2

  1. Багіна Ірина Сергіївна, 26 лютого 1991, смт Лосинівка Ніжинського району, вища, безпартійна, керівник танцювального гуртка Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Носівської міської ради, Носівка
  2. Прокопець Сергій Олексійович, 10 червня 1991, Носівка, вища, безпартійний, вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Носівка
  3. Анатолій Власенко.jpg
    Власенко Анатолій Дмитрович, 22 жовтня 1968, село Надинівка Козелецького району, вища, безпартійний, заступник голови Носівська районна державна адміністрація, Носівка
  4. Тертишник Микола Іванович, 07 лютого 1963, село Ведмедівка Носівського району, вища, безпартійний, Директор КПНЗ ДЮСШ Носівської міської ради, Носівка
  5. Гавриш Катерина Михайлівна, 11 листопада 1966, село Переяслівка Ніжинського району, вища, безпартійна, головний редактор, директор ТОВ "Носівські вісті", Носівка
  6. Хоменко Руслан Юрійович, 13 липня 1985, село Заворичі Броварського району Київської області, вища, безпартійний, директор Носівський РСТК ТСО, Носівка
  7. Світлана Трейтяк.jpg
    Трейтяк Світлана Миколаївна, 26 травня 1964, Носівка, вища, безпартійна, директор Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Носівської міської ради, Носівка
  8. Бородавко Антон Володимирович, 03 червня 1996, Носівка, вища, безпартійний, Вчитель Носівська міська гімназія, Носівка
  9. Приходько Марина Валентинівна, 20 лютого 1985, Носівка, вища, безпартійна, бухгалтер ТОВ АП «Маяк», Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Микола Лазаренко.jpg
    Лазаренко Микола Вікторович, 16 травня 1993, село Стольне, Менського району, освіта: базова вища, безпартійний. Керівник народного аматорського хору, методист з вокально- хорового жанру в Носівському міському будинку культури, Носівка
  2. Сокол Олександр Григорович, 27 квітня 1978, Носівка, професійно- технічна, безпартійний, Фізична особа - підприємець, Носівка
  3. Олексієнко Олена Євгенівна, 17 вересня 1974, м.Київ, вища, безпартійна, тимчасово не працює, Носівка
  4. Віталій Тищенко.jpg
    Тищенко Віталій Григорович, 28 липня 1957, Носівка, вища, безпартійний, помічник - консультант на громадських засадах Народного депутата Зуба В.О. м. Київ
  5. Олена Кундюба.jpg
    Кундюба Олена Петрівна, 19 вересня 1977, Носівка, вища, безпартійна, Голова Носівська районна державна адміністрація, Носівка
  6. Ридзель Ігорь Васильович, 26 грудня 1991, село Красносільське Борзнянського району, вища, безпартійний, Тренер - викладач КПНЗ ДЮСШ Носівської міської ради, Носівка
  7. Журбіна Антоніна Миколаївна, 30 листопада 1969, село Червоні Партизани Носівського району, вища, безпартійна, вчитель Досліднянський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів, село Дослідне Носівського району
  8. Миргородський Олександр Володимирович, 10 жовтня 1993, Носівка, вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець, Носівка

Батьківщина

Виборчий округ № 1

  1. Передерій Олексій Олексійович, 30 серпня 1984, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», виконавчий директор ПП «Земля і воля Агро», Носівка
  2. Медвідь Валентина Миколаївна, 05 квітня 1974, смт Варва Варвинського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Володьководівицька ЗОШ І-ІІІ ст., село Володькова Дівиця, Носівського району
  3. Мельник Ольга Віталіївна, 19 червня 1981, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», головний бухгалтер Фермерське господарство «Мельник», Носівка
  4. Медвідь Світлана Михайлівна, 11 лютого 1984, село Червоні Партизани Носівського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Володьководівицька ЗОШ І-ІІІ ст. Носівський р-Н, село Володькова Дівиця, вул. Декабристів, 4
  5. Мельник Борис Григорович, 07 лютого 1956, Носівка, середня спеціальна, ВО «Батьківщина», директор Фермерське господарство «Мельник», Носівка
  6. Матюха Наталія Станіславівна, 04 березня 1991, м.Чернігів неповна, вища, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює м.Ніжин
  7. Саган Віктор Володимирович, 07 вересня 1972, село Тишівка Добровеличівського району Кіровоградської області неповна, вища, ВО «Батьківщина», оператор м. Київ Заправка БРСМ, село Тертишники, Носівського району
  8. Мельничук Тетяна Анатоліївна, 19 травня 1989, село Червоні Партизани Носівського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Володьководівицька ЗОШ І-ІІІст. Чернігівська обл., Носівський р-н, село Володькова Дівиця, вул.Чорноморська, 2
  9. Мельник Анатолій Григорович, 22 червня 1944, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», директор Фермерське господарство «Нектар», Носівка

Виборчий округ № 2

  1. Сеник Олег Володимирович, 01 жовтня 1967, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», Приватний підприємець, Носівка
  2. Якушенко Галина Миколаївна, 12 лютого 1965, село Хороше Озеро Борзнянського району, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Носівка
  3. Сеник Галина Олександрівна, 24 січня 1967, м. Бобровиця середня спеціальна, ВО «Батьківщина», Медична сестра Носівська ЦРЛ, Носівка
  4. Євенко Тетяна Вікторівна, 06 січня 1983, Носівка, середня, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка
  5. Якушенко Сергій Віталійович, 27 березня 1968, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка
  6. Омельченко Валентина Володимирівна, 26 жовтня 1972, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», Завідуюча Відділ держархіву у Носівському р-ні, Носівка
  7. Авраменко Олег Миколайович, 28 жовтня 1978, с Данино Ніжинського району, вища, ВО «Батьківщина тимчасово не працює, Носівка
  8. Данилко Лариса Миколаївна, 20 травня 1970, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», вчитель Носівська міська гімназія, Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Клименко Оксана Станіславівна, 17 травня 1974, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», лікар Носівська ЦРЛ, Носівка
  2. Кириленко Олександр Васильович, 25 грудня 1962, Носівка, середня спеціальна, ВО «Батьківщина», фізична особа- підприємець, Носівка
  3. Кужель Тетяна Федорівна, 28 червня 1976, с Ганнівка Носівського району Середня спеціальна, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка
  4. Хлопчур Олена Володимирівна, 04 квітня 1980, Носівка, вища, . ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка
  5. Сеник Артем Олегович, 15 січня 1990, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», фізична особа- підприємець, Носівка
  6. Будлянська Наталія Миколаївна, 06 серпня 1972, с Держанівка Носівського району середня спеціальна, ВО «Батьківщина», завідувач бібліотеки сільська бібліотека, село Держанівка, Носівського району
  7. Золотарьова Наталія Вікторівна, 12 липня 1984, Носівка, вища, ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, Носівка

Рідний дім

Виборчий округ № 1

  1. Баришовець Наталія Петрівна, 02 вересня 1968, Носівка, вища, безпартійна, методист Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. Ушинського, Носівка
  2. Ємець Микола Віталійович, 06 травня 1985, Носівка, вища, безпартійний, тимчасово не працює, Носівка
  3. Наталія Буняк.jpg
    Буняк Наталія Миколаївна, 17 січня 1960, Носівка, вища, безпартійна, директор Носівська селекційно-дослідна станція Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН, Носівка
  4. Сірик Володимир Віталійович, 14 квітня 1990, село Червоні Партизани Носівського району професійно-технічна, безпартійний, агроном Носівська селекційно-дослідна станція Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН, село Володькова Дівиця Носівського району
  5. Михайленко Тамара Анатоліївна, 15 листопада 1956, село Мрин Носівського району, вища, безпартійна, бухгалтер ТОВ «Нива 2008», село Яблунівка, Носівського району

Виборчий округ № 2

  1. Василь Кияниця.jpg
    Кияниця Василь Васильович, 14 березня 1950, Носівка, вища, безпартійний, пенсіонер, Носівка
  2. Анатолій Медвідь.jpg
    Медвідь Анатолій Миколайович, 01 квітня 1962, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Заступник голови Носівська районна рада, Носівка
  3. Приседько Валентина Іванівна, 13 листопада 1965, село Мрин Носівського району, вища, безпартійна, Сімейний лікар Комунальне некомерційне підприємство Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Носівської районної ради, Носівка
  4. Євген Бондарчук.jpg
    Бондарчук Євген Григорович, 11 березня 1984, Носівка, вища, безпартійний, директор Носівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, Носівка
  5. Ярина Чухліб.jpg
    Чухліб Ярина Олексіївна, 19 вересня 1974, село Катеринівка Бобровицького району, вища, безпартійна, директор Публічна бібліотека Носівської міської ради, Носівка, буд.10а, кв. 15
  6. Калинка Григорій Іванович, 17 жовтня 1958, Носівка, вища, безпартійний, Фермерське господарство «Калинка», Носівка
  7. Дикий Руслан Вікторович, 11 січня 1978, село Дмитровичі Пустомитівського району Львівської області, вища, безпартійний, директор ТОВ кондитерська фабрика «Десна», Носівка
  8. Самар Вячеслав Володимирович, 18 липня 1979, Носівка, вища, безпартійний, Черговий контролер дочірнє підприємство «Ліцей-Гранд», Носівка
  9. Євсович Наталія Олександрівна, 17 лютого 1978, Носівка, вища, безпартійна, Керівник народного художнього колективу Носівська міська гімназія, Носівка, 14
  10. Людмила Олексенко.jpg
    Олексенко Людмила Іванівна, 11 квітня 1970, село Червоні Партизани, вища, безпартійна, Радник голови Носівська районна рада, Носівка

Виборчий округ № 3

  1. Шкарупа Олег Володимирович, 08 серпня 1977, м.Ніжин, вища, безпартійний, Головний фахівець АТ «Укрпошта», Носівка, 6
  2. Красносільська Галина Володимирівна, 07 квітня 1962, м.Донецьк, вища, безпартійна, директор Носівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості, Носівка
  3. Надія Хоменко.jpg
    Хоменко Надія Олександрівна, 05 березня 1956, Носівка, вища, безпартійна, директор Носівський НВК «ЗНЗ – ДНЗ», Носівка
  4. Татаренко Марія Федорівна, 25 березня 1962, село Козари. Носівського району загальна середня, безпартійна, Менеджер зі зв’язків з громадськістю ТОВ агропідприємство «Маяк», село Козари Носівського районі
  5. Михайло Корінний.jpg
    Корінний Михайло Іванович, 04 грудня 1960, Росія, село Побєда Дробишевського района Омської області, вища, безпартійний, Помічник голови правління АТ «Чернігівгаз», Носівка
  6. Валерій Фурса.jpg
    Фурса Валерій Михайлович, 11 листопада 1959, село Мрин Носівського району, вища, безпартійний, вчитель Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Носівка
  7. Страшок Валентина Григорівна, 05 вересня 1962, село Держанівка Носівського району професійно-технічна, безпартійна, завідуюча Держанівський фельдшерський пункт, село Держанівка
  8. Оксимець Віталій Анатолійович, 25 липня 1966, Носівка, вища, безпартійний, Завідувач сектором Носівська районна державна адміністрація, Носівка
  9. Джим Ніна Віталіївна, 13 липня 1983, м.Чернігів професійно-технічна, безпартійна, завідуюча Адамівський фельдшерський пункт, село Держанівка
  10. Супрун Любов Василівна, 24 квітня 1964, село Іржавець Носівського району загальна середня, безпартійна, слюсар АТ «Чернігівгаз», Ніжинське відділення, Носівська дільниця, Носівка

Сила і честь

Виборчий округ № 1

  1. Халабуда Альона Олегівна, 26 травня 1999, Носівка, вища, безпартійна, продавець ФОП Рубан Л.В., Носівка
  2. Набокова Олена Миколаївна, 20 жовтня 1980, м.Бровари Київської області, вища, безпартійна, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  3. Шелест Юлія Михайлівна, 17 червня 1970, село Мрин Носівського району неповна, вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Носівка
  4. Кіндрачук Віктор Іванович, 25 липня 1949, село Валя Кузьмина Глибоцького району Чернівецької області, вища, безпартійний, лікар-хірург КП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» м. Київ
  5. Градобик Олександр Дмитрович, 13 серпня 1960, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка
  6. Мурашко Анатолій Володимирович, 15 вересня 1960, с Калинівка Носівського району середня, безпартійний, голова правління Макіївське сільське споживче товариство, село Рівчак-Степанівка Носівського району

Виборчий округ № 2

  1. Чучупа Ольга Михайлівна, 24 березня 1963, с Селище Носівського району, вища, безпартійна, директор ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  2. Падій Дмитро Федорович, 01 січня 1968, село Гладке Козелецького району професійно-технічна, безпартійний, електромонтер ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  3. Крупка Анатолій Федосійович, 04 листопада 1966, Носівка, середня, безпартійний, сторож ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  4. Дорошенко Світлана Сергіївна, 24 вересня 1979, Носівка, вища, Безпартійна, Головний бухгалтер ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  5. Дякова Оксана Володимирівна, 24 грудня 1963, село Тростянець Ічнянського району, вища, безпартійна, Директор ПСК Носівський ринок «Кооператор», Носівка
  6. Юхно Тетяна Олександрівна, 17 березня 1990, Носівка, вища, безпартійна, заступник голови правління Носівська районна спілка споживчих товариств, Носівка, 2, 6

Виборчий округ № 3

  1. Федько Олександр Сергійович, 20 серпня 1984, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Носівка
  2. Сокол Микола Миколайович, 08 вересня 1959, Носівка, професійно-технічна, безпартійний, сторож ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  3. Сергійчик Надія Олександрівна, 14 січня 1973, село .Киселівка Носівського району професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, село Держанівка Носівського району
  4. Татаренко Валентина Григорівна, 11 вересня 1965, село Тертишники Носівського району неповна, вища, безпартійна, заступник директора ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  5. Фальковська Людмила Миколаївна 13 жовтня 1968, Носівка, професійно технічна, безпартійна, продавець ФОП Рубан Л.В., Носівка
  6. Дорошенко Олександр Федорович, 20 серпня 1977, Носівка, вища, безпартійний, завідуючий господарством ПСК «КООПунівермаг» Носівської РСС, Носівка
  7. Павленко Лілія Леонідівна, 28 червня 1977, село Мрин Носівського району, вища, безпартійна, головний бухгалтер Мринське сільське споживче товариство, село Мрин Носівського району

Див. також

Посилання