Носівка Комерційна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Обкладинка групи, грудень 2019

Носівка Комерційна — група в соціальній мережі Фейсбук. Працює в тестовому режимі.

Адміністратор групи — Василь Кекух. Станом на 2 грудня 2019 у групі 1 126 учасників.

Опис[ред.]

Група створена для підвищення обізнаності громадян про якість та споживчі властивості товарів народного споживання та нормативно-правової бази, яка регулює відносини громадян в сфері послуг та купівлі-продажу.

Крім того, група покликана сприяти в налаштуванні обміну товарів та послуг не тільки в м. Носівка та носівському районі.

"Носівка Комерційна" має наступні категорії: продовольчі товари, непродовольчі товари, зерно-крупа, худоба-птиця, полювання-рибальство, компьютери, меблі, металовироби, автомобілі-трактори, господарчі товари, будівельні матеріали, нерухомість, здам/візьму в оренду, шукаю/пропоную роботу, дитячі гуртки, саджанці/квіти/розсада, послуги: фото/відео, будівельні, юридичні, медичні, господарські, перукарські/манікюрні, транспортні, сантехнічні, репетитора, електрика, столяра, пічника, нотаріуса, кухаря, банкетних залів, вишивка та виготовлення схем вишивок, буріння скважин, реклама підприємств, інше.

Правила розміщення оголошень[ред.]

  • При розміщенні оголошення про продаж обов'язково вказувати: назву виробу, стан, ціну, спосіб доставки і додавати реальну фотографію виробу.
  • Щоб не засмічувати групу оголошеннями, які виставляють кожного дня чи через день, введена символічна плата за одне оголошення 2 грн/день або 50 грн/місяць та на обкладинці групи = 5 грн/день на карту 5168 7422 3372 6409
  • Усі публікації проходять схвалення модераторами чи адміністратором.
  • Під час обговорення товарів / послуг не дозволяється переходити на особистості, прохання утримуватися від хамського ставлення, не допускати лайливих слів та інших образ. За порушення правил - видалення коментаря та попередження. При повторному порушенні - видалення з групи.
  • Якщо правила суперечить вашим особистим переконанням, будь ласка, натисніть «Покинути групу» прямо зараз!

Див. також[ред.]

Посилання[ред.]