Носівська міська рада

Матеріал з Wiki Носівщина

Носівська міська рада Носівського району

Структура[ред.]

Виконавчий апарат

Виконавчі органи

Депутати[ред.]

Станом на березень 2019:[1]

  1. Балог Андрій Андрійович
  2. Ворошилов Вячеслав Миколайович
  3. Жук Валентина Борисівна, голова Комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та підприємництва
  4. Закалюжний Володимир Іванович
  5. Ільяш Анатолій Григорович, голова Комісії з питань освіти охорони здоров'я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту
  6. Кириленко Олександр Васильович
  7. Кияниця Василь Васильович
  8. Кононенко Тетяна Вікторівна, голова Комісії з питань депутатської діяльності й етики, законності й правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян
  9. Корінько Юрій Віталійович
  10. Красносільська Галина Володимирівна
  11. Кратко Альона Миколаївна, голова Комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
  12. Кушніренко Олександр Іванович
  13. Ландар Катерина Василівна
  14. Недолуга Людмила Миколаївна, секретар міської ради
  15. Нечепа Олексій Миколайович, голова Комісії з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою, архітектури, будівництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
  16. Оксимець Володимир Іванович
  17. Пугач Іван Іванович
  18. Пустовгар Олег Васильович
  19. Риндя Андрій Миколайович
  20. Самар Вячеслав Володимирович
  21. Сизенко Олена Євгенівна
  22. Сірик Олексій Вікторович
  23. Скрипець Руслан Миколайович
  24. Хоменко Юрій Миколайович
  25. Чуєнко Євгенія Володимирівна
  26. Шаулко Євген Михайлович

Постійні комісії ради[ред.]

  1. Комісія з питань депутатської діяльності й етики, законності й правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян, голова комісії Кононенко Тетяна Вікторівна
  2. Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та підприємництва, голова комісії Жук Валентина Борисівна
  3. Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою, архітектури, будівництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, голова комісії Нечепа Олексій Миколайович
  4. Комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, голова комісії Кратко Альона Миколаївна
  5. Комісія з питань освіти охорони здоров'я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту, голова комісії Ільяш Анатолій Григорович

Виконавчий комітет[ред.]

(крім голови та секретаря ради)

  1. Гавриш Катерина Михайлівна, редактор районної газети «Носівські вісті».
  2. Гаврилко Олександр Володимирович, староста сіл Володькова Дівиця, Криниця, Кобилещина, Сулак, Ставок, Дослідне Коробчине;
  3. Вовкогон Микола Миколайович, староста сіл Яблунівка, Тертишники, Ясна Зірка;
  4. Бруй Тетяна Миколаївна, староста сіл Козари, Андріївка, Іржавець;
  5. Міщенко Людмила Володимирівна, заступник міського голови;
  6. Сичов Олександр Васильович, заступник міського голови;
  7. Власенко Ірина Іванівна, керуючий справами;
  8. Яловський Олександр Васильович, перший заступник міського голови.

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]