Носівська міська рада

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Носівська міська рада Носівського району

Структура[ред.]

Виконавчий комітет

  1. Міський голова: Ігнатченко Володимир Миколайович;
  2. Секретар міської ради: Недолуга Людмила Миколаївна;
  3. Гавриш Катерина Михайлівна, редактор районної газети «Носівські вісті»;
  4. Староста Володькодівицького старостинського округу (сіл Володькова Дівиця, Криниця, Кобилещина, Сулак, Ставок, Дослідне Коробчине): Гаврилко Олександр Володимирович;
  5. Староста Тертишницького старостинського округу (сіл Яблунівка, Тертишники, Ясна Зірка): Вовкогон Микола Миколайович;
  6. Староста Козарського старостинського округу (сіл Козари, Андріївка, Іржавець): Бруй Тетяна Миколаївна;
  7. Заступник міського голови з питань гуманітарної сфери: Міщенко Людмила Володимирівна;
  8. Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства: Сичов Олександр Васильович;
  9. Керуючий справами виконавчого комітету: Власенко Ірина Іванівна;
  10. Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів: Яловський Олександр Васильович;

Виконавчий апарат Носівської міської ради

Виконавчі органи

Депутати[ред.]

Станом на листопад 2019 (VII скликання)[1][2]:

  1. Балог Андрій Андрійович, 29.12.1975, КП «ВУКГ», м. Ніжин, начальник відділу логістики та збуту
  2. Ворошилов Вячеслав Миколайович, 23.04.1975, Носівський міський будинок культури, директор
  3. Жук Валентина Борисівна, 08.08.1964, Носівський ДНЗ «Ромашка», завідуюча // голова Комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та підприємництва
  4. Закалюжний Володимир Іванович, 25.08.1973, ТОВ «Агрікор Холдінг», керуючий
  5. Ільяш Анатолій Григорович, 04.01.1968, Володьководівицька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель // голова Комісії з питань освіти охорони здоров'я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту
  6. Красносільська Галина Володимирівна, 07.04.1962, Носівський районний центр зайнятості, директор
  7. Кириленко Олександр Васильович, 25.12.1962, ФОП
  8. Кияниця Василь Васильович, 14.03.1950, Носівська районна СЮТ, директор
  9. Кононенко Тетяна Вікторівна, 25.09.1984, ЦСССДМ Носівської міської ради, директор // голова Комісії з питань депутатської діяльності й етики, законності й правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян
  10. Корінько Юрій Віталійович, 01.06.1966, Громадська організація «Сокіл», голова
  11. Кратко Альона Миколаївна, 06.08.1989, ФОП Гончар Ю.М., економіст // голова Комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
  12. Кушніренко Олександр Іванович, 07.10.1971, СГ ТОВ «Україна», директор
  13. Ландар Катерина Василівна, 18.08.1985, Носівська ЦРЛ, лікар
  14. Недолуга Людмила Миколаївна, 30.12.1966, Носівська міська рада, секретар міської ради
  15. Нечепа Олексій Миколайович, 28.02.1984, // голова Комісії з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою, архітектури, будівництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
  16. Оксимець Володимир Іванович, 12.09.1955, фоп
  17. Пугач Іван Іванович, 09.10.1962, Мринська сільська рада, заступник голови
  18. Пустовгар Олег Васильович, 10.10.1969, ПАТ «Київенерго», старший інспектор
  19. Риндя Андрій Миколайович, 27.12.1972, ТОВ «Агрікор Холдінг», завідуючий відділенням
  20. Самар Вячеслав Володимирович, 18.07.1979, ТОВ «Сек’юріті тайм». охоронник
  21. Сірик Олексій Вікторович, 01.01.1972, ФОП
  22. Сизенко Олена Євгенівна, 21.07.1977, Носівська селекційно-дослідна станція, науковий співробітник

Постійні комісії ради[ред.]

  1. Комісія з питань депутатської діяльності й етики, законності й правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян, голова комісії Кононенко Тетяна Вікторівна
  2. Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та підприємництва, голова комісії Жук Валентина Борисівна
  3. Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою, архітектури, будівництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, голова комісії Нечепа Олексій Миколайович
  4. Комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, голова комісії Кратко Альона Миколаївна
  5. Комісія з питань освіти охорони здоров'я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту, голова комісії Ільяш Анатолій Григорович

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]