Носівська центральна районна лікарня

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Поліклініка
Поліклініка

Комунальне некомерційне підприємство «Носівська центральна районна лікарня імені Ф. Я. Примака» Носівської районної ради

Статут підприємства затверджений 23 квітня 2019 під час двадцять п`ятої позачергової сесії районної ради.[1]

Контакти[ред.]

Адреса: м.Носівка, вулиця Центральна, 53

Телефони: факс (04642)2-17-80

приймальна головного лікаря (04642) 2-17-80

головний лікар (04642) 2-10-31

реєстратура (04642) 2-10-03

електронна пошта: polyclinichosAt.gifukr.net

Люди[ред.]

Дитяче відділення[ред.]

Dytyache-viddilennya-nosivskoyi-tsrl.jpg

У відділенні 6 палат. Всі обладнані окремими санвузлами і душовими кабінами. Дві палати-бокси, передбачені для інфекційних хворих, мають окремі входи з вулиці. Кожна палата має ліжка для маленьких пацієнтів та їх мам.[3]

31 травня 2019 відділення було відкрите після капітального ремонту. В ході ремонту вперше за історію ЦРЛ палати були обладнані окремими санвузлами і душовими кабінами. Також було замінено внутрішні комунікації, старі дерев’яні вікна на металопластикові, закуплені нові меблі[3]. Ремонт відбувся завдяки співфінансуванню залучених народним депутатом України Олександром Кодолою 2,3 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та 335 тис. грн. з районного бюджету.[4] Участь у відкритті взяли народний депутат України Олександр Кодола, голова районної ради Анатолій Красносільський, заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба, заступник міського голови Олександр Сичов, головний лікар Руслан Шульга[5].

Пологове відділення[ред.]

Функціонувало до 2018 року. Зараз вагітні жінки з Носівщини змушені їздити на планові ультразвукові діагностики та пологи до сусідніх Ніжина або Бобровиці.

У відділенні працювали акушерки Ніна Тагірова, Ольга Вова, Любов Пархоменко, Людмила Ругаль, Ніна Харченко, Олена Щипун.

Акушер-гінекологічне відділення[ред.]

У відділенні є окрема оглядова, палата й кабінет лікаря.

В палаті акушерства й гінекології вісім гінекологічних ліжок і два ліжка для зберігання вагітності.

Савочка Тетяна Іванівна — акушер-гінеколог.

Шаповал Любов Василівна — акушер-гінеколог, за фахом фельдшер, працювала в ФАПі, на «швидкій». Медичну кар'єру розпочала в 1987.

Костянтин Сучко — інтерн.

Сонячне дерево[ред.]

На території лікарні 2019 року за сприяння народного депутата Олександра Кодоли встановлено архітектурно-паркову композицію “Сонячне дерево”. “Сонячне дерево” завдяки сонячним батареям не тільки освітлює територію, але й дає змогу зарядити мобільні телефони та планшети.[3]

Юридичний статус[ред.]

Підприємство створене за рішенням Носівської районної ради (надалі – Засновник) від 22.12.2018 року № 15-23/VII (двадцять третя сесія сьомого скликання) відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров'я Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Носівська центральна районна лікарня імені Ф. Я. Примака» Носівської районної ради у Комунальне некомерційне підприємство.

Майно пiдприємства є спільною власнiстю територiальних громади міста, сіл Носівського району в особi Носівської районної ради Чернігівської областi.

Підприємство є правонаступником усього майна, всіх прав та обов'язків комунального закладу охорони здоров'я Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Носівська центральна районна лікарня імені Ф. Я. Примака» Носівської районної ради.

Підприємство створене на базі спільного комунального майна територіальних громад сіл, міста Носівського району.

Засновником, Власником Підприємства є територіальні громади сіл, міста Носівського району в особі Носівської районної ради (надалі – Засновник).

Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Засновнику.

Органом управління Підприємства є Носівська районна державна адміністрація.

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]