Носівське відділення Чернігівського земляцтва в Києві

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Носівське відділення Чернігівського земляцтва в Києві

Люди[ред.]

Попередні керівники

Робота в 2019 році[ред.]

Концерти і літературні вечори за участю членів відділення:

  • Концерт ансамблю «Родина», художній керівник [А. Стратілат] (1948—2019), до до Дня 8 Березня, концерт у селі Пустотіне до Дня Перемоги.
  • Концерт кобзаря Василя Нечепи в селі Лосинівка, в селищі Лихачів, у Старо-Басанській школі-інтернаті, творча зустріч Василя Нечепи із школярами Плугатарської школи Талалаївського району, які досліджують кобзарське мистецтво України, концерт-урок «Від Мезину до Майдану» Василя Нечепи і фронтовиків у селі Іванівка Семенівського району.
  • Літературний вечір, присвячений 70-річчю письменнику Миколі Скрипцю.

Виставки картин голови відділення художника Г. Шкребеля: на святкуванні Дня села Володькова Дівиця, у Мотронівці, у Сокиринцях, до Дня Носівки, у Борзні. Подарунки картин Г. Шкребеля Носівській територіальній громаді, бібліотеці школи села Володькова Дівиця.

Участь членів відділення у заходах в населених пунктах району: у мітингу-реквієму у партизанському селі Сулак, у святкуванні Дня Носівки, Днів сіл: Володькова Дівиця, Софіївка, Макіївка.

Поїздка до Національного історико-культурного заповідника «Ганнина Пустинь» на святкування 200-річчя Пантелеймона Куліша, участь у відзначенні 200-річчя Григорія Галагана, у фестивалі «Його величність Ніжинський Огірок».

Вітання і вручення подарунків ветеранам ВВ війни, вітання ветеранів ІІ Світової війни з визволенням Чернігівщини, вітання ювілярів-земляків з їхнім днем народження.

Підготовлена до друку книга Миколи Скрипця «День у неповторності єдиний», видана книга Петра Медведя «12 листів до Італії».

Проведені звітні збори Носівського відділення (у листопаді 2019).

Висвітлення роботи відділення в газетах «Носівські вісті» та «Отчий поріг», організація передплати на «Отчий поріг».

Посилання[ред.]