Почесна грамота Носівської районної ради

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Почесна грамота районної ради — відзнака Носівської районної ради.

Список нагороджених[ред.]

2019[ред.]

  1. Яковенко Віктор Андрійович (з нагоди ювілею); Директор ТОВ А/Ф «Колос»
  2. Грудін Костянтин Вікторович (з нагоди ювілею); Директор КП «Носівські теплові мережі»
  3. Харченко Анатолій Васильович (з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав); Ветеран війни Афганістану
  4. Скрипець Василь Іванович (з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав); Ветеран війни Афганістану
  5. Рупс Микола Якович (з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав); Ветеран війни Афганістану
  6. Галушко Галина Іванівна (з нагоди ювілею); Прибиральник службових приміщень Носівської районної ради
  7. Оксимець Ірина Анатоліївна (з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня); Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Носівської районної державної адміністрації
  8. Мельник Людмила Іванівна (з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня); Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку громадян, які мають право на пільги управління соціального захисту населення
  9. Савосько Віта Сергіївна (з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня); Бухгалтер територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації
  10. Пчола Ірина Романівна (з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня); Головний спеціаліст Носівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ніжинського об’єднаного управ. ПФУ
  11. Пінчук Валентина Миколаївна (з нагоди Дня матері в Україні); Мешканка села Степові Хутори, матір, яка народила та зуміла виховати чотирьох дітей
  12. Краснобаєва Олена Миколаївна (з нагоди Дня матері в Україні); Мешканка села Софіївка, матір, яка народила та зуміла виховати п’ятьох дітей
  13. Сеник Андрій Віталійович, завідуючий відділом фотоілюстрації, редактор–дизайнер газети «Носівські вісті» — за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята Дня журналіста[1].

2018[ред.]

  1. Куклюк Віктор Олександрович (з нагоди відзначення 70-річного ювілею); Директор КПНЗ «Носівська школа мистецтв Носівської міської ради»
  2. Петренко Євгеній Анатолійович (з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства); Слюсар-електрозварник КП «Носівські теплові мережі»
  3. Самокиш Валентина Степанівна (з нагоди 60-річчя з Дня народження); Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер Носівської міської ради
  4. Лях Олександр Наумович (з нагоди 73-ої річниці Перемоги); Інвалід І групи, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни
  5. Довгопол Григорій Іванович (з нагоди 50-річчя з Дня народження); Депутат районної ради сьомого скликання
  6. Швецов Олександр Володимирович (з нагоди Дня медичного працівника); Лікар-ортопед травматолог КЛПЗ «Носівська ЦРЛ імені Ф.Я.Примака»
  7. Мозгова Любов Іванівна (з нагоди Дня медичного працівника); Сестра медична палатна хірургічного відділення КЛПЗ «Носівська ЦРЛ імені Ф.Я.Примака»
  8. Шуст Світлана Іванівна (з нагоди Дня медичного працівника); Сестра медична фізіотерапевтичного кабінету КЛПЗ «Носівська ЦРЛ імені Ф.Я.Примака»
  9. Ященко Наталія Степанівна (з нагоди Дня медичного працівника); Лікар-терапевт дільничний Носівської міської лікарської амбулаторії
  10. Прокопенко Олена Михайлівна (з нагоди Дня медичного працівника); Головна медична сестра КЗ «Носівський районний центр первинної МСД»
  11. Нечипоренко Любов Володимирівна (з нагоди Дня державної служби); Головний спеціаліст Носівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ніжинського об’єднаного УПФУ
  12. Нечепа Віра Миколаївна (з нагоди Дня державної служби); Головний спеціаліст Носівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ніжинського об’єднаного УПФУ
  13. Литвин Ольга Іванівна (з нагоди Дня державної служби); Головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення
  14. Зуб Марина Миколаївна (з нагоди Дня державної служби); Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності архівного сектору Носівської районної державної адміністрації
  15. Кладько Сергій Васильович (з нагоди Дня поліції України); Поліцейський сектору реагування патрульної поліції №3 поліції Носівського відділення поліції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області, капрал поліції
  16. Скрипа Дмитро Дмитрович (з нагоди ювілею); Депутат районної ради сьомого скликання
  17. Клименко Наталія Дмитрівна (за роботу з обдарованими учнями); Вчитель історії та правознавства Рівчак-Степанівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.
  18. Передерій Ірина Віталіївна (за роботу з обдарованими учнями) ; Вчитель української мови та літератури Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  19. Бовкун Роман Олексійович (з нагоди Дня рятівника); Старший водій 17ДПРП (м.Носівка) 4ДПРЗ Управління ДСНСУ у Чернігівській області
  20. Сліпченко Любов Іванівна (з нагоди ювілею); Директор Носівської міської гімназії
  21. Кундюба Людмила Василівна (з нагоди Дня працівників освіти); Вчитель української мови та літератури Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  22. Козел Валентина Тимофіївна (з нагоди Дня працівників освіти); Вчитель початкових класів Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  23. Закусило Надія Михайлівна (з нагоди Дня працівників освіти); Вчитель початкових класів Держанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  24. Кульбако Сергій Григорович (з нагоди Дня працівників освіти); Вчитель хімії та біології Рівчак-Степанівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.
  25. Осадчий Олександр Іванович (з нагоди 35-тої річниці з дня заснування спортивної школи в місті Носівка); Тренер-викладач ком. позашкільного закладу «Дитячо-юнацька спртивна школа» Носівської міської ради
  26. Розум Ольга Сергіївна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Носівської районної державної адмінастрації
  27. Верозуб Лідія Петрівна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Соціальний робітник ВСДВ Територіального центру обслуговування (надання соцпослуг)
  28. Бреус Тетяна Володимирівна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Соціальний робітник ВСДВ Територіального центру обслуговування (надання соцпослуг)
  29. Яременко Наталія Костянтинівна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Директор Носівської ЦБС
  30. Будлянська Наталія Миколаївна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Завідуюча Держанівською сільською бібліотекою – філією №7
  31. Прилуцька Ірина Миколаївна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Завідуюча Софіївським сільським клубом
  32. Ємець Віталій Олексійович (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Керівник народного аматорського оркестру духовних інструментів Носівського міського будинку культури
  33. Криворучко Катерина Василівна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Завідувач Хотинівського сільського будинку культури
  34. Омельяненко Любов Василівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Держанівський сільський голова
  35. Пугач Іван Іванович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Заступник Мринського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів
  36. Бузина Микола Володимирович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  37. Зезюлькін Олександр Вікторович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  38. Мужченко Олександр Анатолійович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  39. Печерна Любов Анатоліївна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  40. Сеник Олег Володимирович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  41. Кравченко Володимир Миколайович (з нагоди Міжнародного дня волонтера); Депутат районної ради
  42. Богдан Олексій Іванович (з нагоди Дня енергетика); Електромонтер оперативно-виїзної бригади оперативно – диспетчерської служби Носівського РЕМ
  43. Касьян Віталій Олександрович (з нагоди Дня енергетика); Водій автотранспортних засобів дільниці механізації та транспорту Носівського РЕМ
  44. Падій Любов Петрівна (з нагоди Дня енергетика); Контролер енергонагляду енергозбутової дільниці №1 Носівського РЕМ

2017[ред.]

  1. Коровай Наталія Минівна (з нагоди 85-річчя газети «Носівські вісті»; Відповідальний випусковий газети «Носівські вісті»
  2. Волошин Володимир Григорович (з нагоди 25-річниці заснування виробничих підприємств ТОВ НВКЦ «Прес»); Директор ТОВ ВП «Ролікон»
  3. Розум Микола Васильович (з нагоди 25-річниці заснування виробничих підприємств ТОВ НВКЦ «Прес»); Заступник директора ТОВ НВКЦ «Прес»
  4. Давиденко Олександра Іванівна (з нагоди 30-річчя створення районної організації ветеранів); Президент клубу ветеранів «Берегиня»
  5. Євсович Наталія Олександрівна (з нагоди 25-річчя «Народного художнього колективу» хору «Васильки» ім.В.Бурноса); Керівник «Народного художнього колективу» хору «Васильки» ім.В.Бурноса
  6. Жигун Ніна Степанівна (з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня); Головний спеціаліст відділу освіти Носівської райдержадміністрації
  7. Борисенко Юрій Миколайович (з нагоди 50-річчя); Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Ніжинського відділення ПАТ «Чернігівгаз»
  8. Радченко Лідія Сергіївна (з нагоди Дня медичного працівника); Лікар-невропатолог КЛПЗ Носівської ЦРЛ імені Ф.Я.Примака
  9. Драга Олеся Леонідівна (з нагоди Дня медичного працівника); Лікар-отоларинголог КЛПЗ Носівської ЦРЛ імені Ф.Я.Примака
  10. Гордієнко Ганна Миколаївна (з нагоди Дня медичного працівника); Лікар-педіатр дільничної Носівської міської лікарської амбулаторії
  11. Кравченко Ірина Вікторівна (з нагоди Дня державної служби); Головний спеціаліст відділу контролю за правильністю призначення та виплати пенсій, обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації
  12. Харлан Максим Анатолійович (з нагоди відзначення Дня Національної поліції України); Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Носівського відділення поліції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області, лейтенант поліції
  13. Воєдило Костянтин Володимирович (з нагоди відзначення Дня Національної поліції України); Старший інспектор-черговий сектору реагування патрульної поліції №1 Носівського відділення поліції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області, старший лейтенант поліції
  14. Олексієнко Оксана Миколаївна (з нагоди Дня працівників ветмедицини) ; Колишня працівниця Носівської районної державної лікарні ветеринарної медицини
  15. Туровець Роман Миколайович (з нагоди Дня Незалежності України); Учасник у бойових діях у зоні АТО
  16. Колектив Держанівського НВК «Загальноосвітній НЗДНЗ» І-ІІІ ступенів на чолі з директором Чорною Ніною Олексіївною (за організовану належну підготовку до нового 2017-2018 н.р.); Колектив Держанівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів
  17. Білодід Валерій Олександрович (з нагоди 50-річчя); Староста с.Хотинівка
  18. Дикий Володимир Михайлович (з нагоди 60-річного ювілею); Голова Носівського районного суду
  19. Лавреха Любов Василівна (з нагоди Дня працівників освіти); Вчитель початкових класів Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  20. Андрійченко Олександр Володимирович (з нагоди Дня захисника України); Солдат, ніс військову службу у зоні АТО у складі першої танкової бригади
  21. Тополь Сергій Миколайович (з нагоди Дня захисника України); Молодший сержант, ніс військову службу у зоні АТО у складі першої танкової бригади
  22. Ковальчук Лариса Миколаївна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Головний спеціаліст відділу праці, експерта з умов праці управління соцзахисту населення
  23. Падун Валентина Валентинівна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Головний спеціаліст по призначенню та виплаті допомог і компенсаційних виплат постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, відділу грошових виплат і компенсацій управління соцзахисту населення
  24. Голенач Надія Михайлівна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Начальник Носівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ніжинського об’єднаного управління ПФУ
  25. Онищик Наталія Миколаївна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Директор Коломійцівського сільського будинку культури
  26. Коновал Микола Олександрович (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Директор Рівчак-Степанівського сільського будинку культури
  27. Семенець Наталія Миколаївна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва); Завідуюча Калинівським сільським клубом
  28. Лук'яшко Сергій Іванович (з нагоди Дня працівників сільського господарства); Водій автотранспортного засобу ТОВ «Агрікор Холдинг» Носівського відділення
  29. Сардак Віталій Григорович (з нагоди Дня працівників сільського господарства); Тракторист-машиніст Носівської селекційно-дослідної МІП ім.В.М.Ремесла НААН
  30. Ігнатенко Юлія Володимирівна (з нагоди 40-річчя народного аматорського танцювального колективу «Носівчанка» Носівського міського будинку культури); Керівник танцювального колективу на громадських засадах
  31. Антонович Людмила Іванівна (з нагоди ювілею); Начальник відділу культури і туризму Носівської міської ради Чернігівської області
  32. Баклан Геннадій Миколайович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Рівчак-Степанівський сільський голова
  33. Багнюк Іван Васильович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Калинівський сільський голова
  34. Броварець Віктор Михайлович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Заступник сільського голови Макіївської сільської ради
  35. Сіренко Ніна Миколаївна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Секретар Мринської сільської ради
  36. Устименко Валентина Оксенівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Носівської міської ради
  37. Руденко Наталія Василівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради сьомого скликання
  38. Прищепа Тама Іванівна (з нагоди Дня працівників суду); Керівник апарату Носівського районного суду
  39. Щербаков Євгеній Олегович (з нагоди Дня енергетика); Диспетчер оперативно-диспетчерської служби 5 групи Носівського району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго»
  40. Олексієнко Євген Володимирович (з нагоди Дня енергетика) ; Електромонтер оперативно-виїзної бригади 5 групи Носівського району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго»

2016[ред.]

  1. Андросова Ганна Михайлівна, Головний державний ревізор-інспектор Носівського відділення об'єднаної державної податкової інспекції (з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня);
  2. Галімзянова Катерина Анваровна, Депутат Червонопартизанської сільської ради (за досягнуті результати в VI обласній Спартакіаді депутатів);
  3. Медвідь Анатолій Миколайович, Депутат Носівської районної ради (за досягнуті результати в VI обласній Спартакіаді депутатів);
  4. Даніш Тамара Миколаївна (з нагоди Дня журналіста); Відповідальний секретар редакції газети «Носівські вісті»
  5. Білоус Ольга Валеріївна (з нагоди Дня медичного працівника); Сестра медична палатна інфекційного відділення Носівської ЦРЛ
  6. Сухенко Ніна Кіндратівна (з нагоди Дня медичного працівника); Спеціаліст І категорії Носівської ЦРЛ
  7. Власенко Інна Петрівна (з нагоди Дня медичного працівника) ; Сестра медична стоматологічну Носівської ЦРЛ
  8. Компанець Олена Петрівна (з нагоди Дня медичного працівника); Сестра медична загальної практики – сімейної медицини Мринської лікарської амбулаторії ЗПСМ)
  9. Шинкаренко Наталія Олександрівна (з нагоди Дня медичного працівника); Завідувач фельдшерським пунктом села Пустотино
  10. Сеник Галина Григорівна (з нагоди Дня Конституції України); Завідуюча відділом врегулювання економічного і правового забезпечення Носівської міської ради
  11. Дідковська Тетяна Михайлівна (з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини); Лаборант ветеринарної медицини Носівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини
  12. Подкура Сергій Михайлович (з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини); Фельдшер ветеринарної медицини Носівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини
  13. Баклан Катерина Миколаївна (за особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління); Директор Іржавецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІ ступенів
  14. Боженко Віктор Іванович (за особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління); Директор Досліднянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів
  15. Шубіна Лариса Валентинівна (з нагоди Дня працівників освіти); Директор Селищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  16. Трейтяк Світлана Миколаївна (з нагоди Дня працівників освіти); Директор БДЮТ
  17. Хиленко Тетяна Миколаївна (з нагоди 50-річчя від Дня народження); Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем управління Пенсійного фонду України у Носівському районі
  18. Нінько Раїса Іванівна (з нагоди 50-річчя від Дня народження); Начальник відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України у Носівському районі
  19. Оношко Віктор Федорович (з нагоди Дня захисника України); Капітан, командир взводу 22 окремого мотопіхотного батольйону
  20. Хлібець Сергій Володимирович (з нагоди Дня захисника України); Солдат 93 бригади
  21. Плиска Інна Григорівна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери) ; Провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Носівської районної державної адміністрації
  22. Сеник Тетяна Володимирівна (з нагоди Дня працівників соціальної сфери); Головний спеціаліст відділу контролю за правильністю призначення та виплати пенсій, обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Носівської районної державної адміністрації
  23. Ворошилов В’ячеслав Миколайович (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва); Завідувач сектором з культурно-освітньої роботи та організації дозвілля, режисера
  24. Чорна Ніна Олексіївна (з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва); Керівник фольклорного колективу «Літепло» Держанівського СБК
  25. Гавриш Катерина Михайлівна (з нагоди 50-річчя від Дня народження); Редактор районної газети «Носівські вісті»
  26. Волоха Олексій Михайлович (з нагоди Дня працівників сільського господарства); Головний агроном ТОВ «Агронадія» с.Рівчак-Степанівка Носівського району
  27. Шерстюк Олександр Віталійович (з нагоди Дня працівників сільського господарства); Завідувач свинотоварної ферми Носівської СДС, с.Дослідне Носівського району
  28. Власенко Ірина Іванівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Заступник керуючого справами, начальник організаційного відділу районної ради
  29. Бруй Тетяна Миколаївна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Іржавецький сільський голова
  30. Кравченко Аліна Вікторівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Секретар Лихачівської сільської ради
  31. Кононенко Тетяна Вікторівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Голова постійної комісії районної ради з питань АПК, охорони навколишнього середовища та врегулювання земельних відносин
  32. Спичак Володимир Григорович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  33. Закалюжний Володимир Іванович (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Депутат районної ради
  34. Ковтун Світлана Василівна (з нагоди Дня місцевого самоврядування); Спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Носівської міської ради
  35. Кравченко Володимир Володимирович (з нагоди Всесвітнього Дня волонтера); Волонтер, ФОП
  36. Голєв Павло Сергійович (з нагоди Дня збройних сил України); Солдат
  37. Котельницький Леонід Іванович (з нагоди Дня енергетика); Електромонтер з експлуатації розподільних мереж 5 гр. Лихачівської мережної дільниці Носівського району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго»
  38. Бабічева Тамара Василівна (з нагоди Дня енергетика); Інженер-контролер сектору по роботі з побутовими споживачами Носівського району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго»

Положення про грамоту[ред.]

Додаток До рішення районної ради сьомого скликання від 24 травня 2016 року «Про затвердження Положення про Почесну грамоту Носівської районної державної адміністрації та районної ради»[2]

Положення про Почесну грамоту Носівської районної державної адміністрації та районної ради (Проект)

1. Почесна грамота Носівської районної державної адміністрації та районної ради (далі – Почесна грамота) є вищою відзнакою органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

2. Нагородження Почесною грамотою проводиться за спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації і голови районної ради.

3. Почесною грамотою нагороджуються трудові колективи, окремі особи за високі трудові досягнення, успіхи в реалізації програм соціального і економічного розвитку, активну громадську діяльність, роботу по вихованню підростаючого покоління, особистий внесок у розвиток культури, науки, охорони здоров’я, миротворчу, благодійну діяльність, захист державних інтересів, багаторічну і сумлінну працю в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Нагородження Почесною грамотою може бути не частіше, як один раз на три роки.

4. Нагородження Почесною грамотою проводиться за поданням керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, постійних комісій райради, виконкомів місцевих рад, сільських, селищного, міських голів, районних служб, громадських організацій та об’єднань.

У поданні на ім'я голови райдержадміністрації і голови районної ради вказується, за які конкретні заслуги особа чи трудовий колектив представляються до нагородження і надаються порівнювані результати в роботі, у виконанні соціально-економічних програм, фінансові показники, досягнення у відповідній галузі. Подання підписується відповідним керівником, при його тривалій відсутності – першим заступником. До подання додається характеристика на кожну особу, відомості про паспортні дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків та реквізити для перерахування коштів на вкладний рахунок чи картку.

Подання надсилається не пізніше, як за 20 днів до визначеної дати вручення, попередньо розглядається відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації спільно з виконавчим апаратом районної ради щодо дотримання терміну надсилання нагородних матеріалів та встановленої квоти.

5. Проект спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради про нагородження готується відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації за умови погодження заступниками голови райдержадміністрації та районної ради.

Документи про нагородження Почесною грамотою, подані з порушенням вимог цього положення, не розглядаються.

6. Вручення Почесної грамоти проводиться головами райдержадміністрації і районної ради або від їх імені та за дорученням заступниками голів, керівниками органів місцевого самоврядування в урочистій обстановці.

Повідомлення про нагородження Почесною грамотою подається відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації для оприлюднення в засобах масової інформації.

7. Нагородженим Почесною грамотою виплачується грошова винагорода в розмірі 248,45 грн., з врахуванням сум податку з доходів фізичних осіб, військового збору та 200 грн. до вручення.

Кошти на зазначені цілі передбачаються у районному бюджеті. Здійснення виплат коштів проводиться відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

8. У трудових книжках та облікових документах військовослужбовців, нагороджених Почесною грамотою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.

9. Дублікат Почесної грамоти не видається.

Примітки[ред.]

  1. Керівники району привітали журналістів із професійним святом — Носівська районна рада. Офіційний веб-сайт. 2019-06-06
  2. Положення про Почесну грамоту Носівської районної державної адміністрації та районної ради Носівська районна рада. Офіційний веб-сайт. 13 травня 2016