Сонячне дерево

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

«Сонячне дерево» — архітектурно-паркова композиції з сонячними панелями та ліхтарями.

«Сонячні дерева» встановлені:

Функції[ред.]

Від «сонячного дерева» можна:

  • зарядити телефон,
  • скористатися безкоштовним Wi-Fi,
  • освітлювати територію.

Історія[ред.]

Влітку 2018 Кабінет Міністрів України виділив кошти на реалізацію соціально-інфраструктурних проектів, ініційованих на прохання громад народним депутатом України Олександром Кодолою у його 209 виборчому окрузі. Зокрема на реалізацію проектів у Носівці та Носівському районі виділено 2 мільйони 805 тисяч гривень.

Черговий транш у розмірі 11,3 мільйони гривень надійшов із спеціальної депутатської субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Ці кошти будуть спрямовані для реалізації наших спільних з громадами соціально-важливих проектів в окрузі: на розвиток інфраструктури населених пунктів, допомогу навчальним закладам, закладам охорони здоров’я тощо», — повідомив народний депутат України Олександр Кодола.

За сприяння народного депутата Олександра Кодоли 650 тисяч гривень було направлено на облаштування сучасної зони відпочинку із встановленням архітектурно-паркової композиції з сонячними панелями та ліхтарями «сонячне дерево» та великим сучасним дитячим майданчиком на центральній площі міста та вулиці Центральній.

Подібні проекти[ред.]

Понад 1 мільйон гривень було 2018 року направлено на облаштування сучасної зони відпочинку із встановленням архітектурно-паркової композиції з сонячними панелями та ліхтарями «сонячне дерево» та великим сучасним дитячим майданчиком у «Театральному» сквері Ніжина.

У грудні 2016 в Київському зоопарку відкрили перше у столиці "сонячне дерево", призначене для підзарядки електронних пристроїв В цьому "сонячному дереві" є 4 панелі загальною потужністю близько 400 ват, і 10 USB-виходів для того, щоб відвідувачі зоопарку змогли заряджати свої телефони та планшети. Проект реалізовано за сприяння голови міської ГО Об'єднання "Самопоміч" Юрія Вахеля і компанії "Квазар Мікро".[1]

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]