Відмінності між версіями «Дитячо-юнацька спортивна школа»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Див. також)
 
(Не показано 10 проміжних версій цього користувача)
Рядок 2: Рядок 2:
 
'''Комунальний позашкільний навчальний заклад Дитячо-юнацька спортивна школа [[Носівська міська рада|Носівської міської ради]]''' ''(КПНЗ "ДЮСШ")''
 
'''Комунальний позашкільний навчальний заклад Дитячо-юнацька спортивна школа [[Носівська міська рада|Носівської міської ради]]''' ''(КПНЗ "ДЮСШ")''
  
Школа заснована в [[1983]] р.<ref name="n1">{{cite web | url = https://nosrr.gov.ua/news/item/1836-nosivskii-dytiacho-iunatskii-sportyvnii-shkoli-35-rokiv | title = Носівській дитячо-юнацькій спортивній школі - 35 років. | publisher = Носівська районна рада | author = | date = 8 жовтня 2018 | accessdate = | language = }}</ref>
+
Носівська ДЮСШ заснована [[3 жовтня]] [[1983]] на базі [[Носівська середня школа № 3|Носівської середньої школи № 3]]. Будівля  ДЮСШ  була введена  в експлуатацію  [[1 вересня]]  [[1989]].<ref name="n1">{{cite web | url = https://nosrr.gov.ua/news/item/1836-nosivskii-dytiacho-iunatskii-sportyvnii-shkoli-35-rokiv | title = Носівській дитячо-юнацькій спортивній школі - 35 років. | publisher = Носівська районна рада | author = | date = 8 жовтня 2018 | accessdate = | language = }}</ref>  
  
 
Станом на травень 2020 в ДЮСШ проволяться заняття з таких видів спорту: легка атлетика, футбол, вільна боротьба, хокей, настільний теніс, карате.
 
Станом на травень 2020 в ДЮСШ проволяться заняття з таких видів спорту: легка атлетика, футбол, вільна боротьба, хокей, настільний теніс, карате.
  
== Адреса і дані державної реєстрації ==
+
Адміністрація школи, тренерсько-викладацький склад зміцненюють здоров'я дітей засобами фізичної культури і спорту, розвивають здібності вихованців в обраному виді спорту, створюють необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.
 
 
Адреса: 17100, Чернігівська обл., Носівський район, місто Носівка, [[вулиця Шевченка]], будинок 1-Б.
 
 
 
ЄДРПОУ: 36213898
 
 
 
== Історія ==
 
Носівська ДЮСШ заснована [[3 жовтня]] [[1983]] на базі Носівської середньої школи № 3.
 
 
 
Будівля  ДЮСШ  була введена  в  експлуатацію  [[1 вересня]]  [[1989]].  
 
  
 
== Люди ==
 
== Люди ==
  
=== Тренери-виладачі ==
+
В 2019/2020 в ДЮСШ працюють 14 тренерів-викладачів, з них 7 сумісників: 7 - чол. – другої категорії.  
В 2019–2020 н.р в ДЮСШ працюють 14 тренерів-викладачів, з них 7 сумісників: 7 - чол. – другої категорії.  
 
  
 
* [[Тертишник Микола Іванович]] — директор
 
* [[Тертишник Микола Іванович]] — директор
Рядок 31: Рядок 21:
 
З загальної суми вихованців – 45 учнів з сіл Носівського району, де працюють відділення нашої ДЮСШ: с. Мрин ,с. Володькова Дівиця.
 
З загальної суми вихованців – 45 учнів з сіл Носівського району, де працюють відділення нашої ДЮСШ: с. Мрин ,с. Володькова Дівиця.
  
 +
Станом на серпень 2018 у Носівці та у Володьковій Дівиці майже 150 хлопців займалися у відділенні футболу ДЮСШ, яких тренували
 +
п'ять тренерів.<ref name="n2" />
 +
 +
== Спортивна база ==
 
Школа має свою спортивну базу:
 
Школа має свою спортивну базу:
 
* стадіон з асфальтованими біговими доріжками,
 
* стадіон з асфальтованими біговими доріжками,
Рядок 42: Рядок 36:
 
* тренажерні кімнати.
 
* тренажерні кімнати.
  
Адміністрація школи, тренерсько-викладацький склад виконують завдання по зміцненню здоров'я дітей засобами фізичної культури і спорту,забезпечують розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створюють необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку,повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резевного спорту.
+
'''Футбольне поле зі штучним покритям'''
  
Більш талановиті учні навчаються у Вищому  училищі Олімпійського резерву в м. Бровари, Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ.
+
[[23 серпня]] [[2018]] на стадіоні ДЮСШ відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям та перший турнір серед чотирьох дитячих команд. Поле споруджене в рамках державної програми будівництва футбольних полів в Україні за співфінансування міської ради. Вартість всього проекту близько півтора мільйона гривень. Майже сімсот тисяч – фінансова частка участі міської ради. Поле розраховане на учнів дитячо-юнацької спортивної школи.<ref name="n2">{{cite web | url = https://cheline.com.ua/news/society/u-nosivtsi-vidkrito-futbolne-pole-zi-shtuchnim-pokrittyam-foto-142694 | title = У Носівці відкрито футбольне поле зі штучним покриттям (Фото) | publisher = ЧЕline | date = 25 серпня 2018}}</ref>
 +
 
 +
== Вихованці ==
 +
Серед вихованців, що закінчили ДЮСШ є спортсмени, які займали призові місця на змаганнях різного рангу:
 +
 
 +
* [[Бабін Ігор]] (1999 р.н.) — відділення футболу, навчався в ДУФК м. Дніпропетровськ (тренер Кияниця Г. Г.), грає в команді «Чорноморець» м. Одеса.
 +
* [[Буряк Марія Григорівна|Буряк Марія]] (2001 р.н.) — відділення легка атлетика, майстер спорту (тренер [[Бочок Валентина Анатоліївна|Бочок В. А. ]]) навчається в БВУФК м. Бровари. Чемпівонка України з двоборства в приміщенні. Багаторазова чемпіонка Ураїни з бігу на 400м з/б. Фіналістка Чемпіонату Європи серед юнаків (5-те місце в складі збірної команди України з естафетного бігу) м. Дьор (Угорщина) липень 2018 року. В липні 2019 року в м. Бурос (Швеція) в фінальному забігу на дистанції 400 м з/б зайняла 7 м, виконала та підтвердила норматив МС. Чемпіон України з легкої атлетики серед юніорів (на дистанціях 200 м і 400 м, 2020 рік).
 +
* [[Веленчук Аліна]] (1999 р.н.) — відділення легка атлетика, навчалася в БВУФК м. Бровари. (тренер Бочок В. А.)
 +
* [[Вірич Максим]] (1999 р.н.) — відділення легка атлетика, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М. І., Римко В. О.)
 +
* [[Глушко Роман]] (1998 р.н.) — відділення легка атлетика, І р, навчається в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М. І., Груневич М. В.)
 +
* [[Голодна Ольга]] (1991 р.н.) — МСМК України, чемпіонка Європи з легкої атлетики з штовхання ядра, вихованка школи (відділення л\а с. Мрин), навчалася в училищі Олімпійського резерву, була студенткою Національного Університету фізичного виховання і спорту України. Ольга перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у Фінландії. Тут Ольга єдина із збірної команди України виборола золото. Отриманий результат став її особистим рекордом — спортсменка штовхнула ядро на 18 м 11 см. Голодна Ольга брала участь у чемпіонаті світу серед дорослих легкоатлетів в Москві. Вона посіла місце лише в дванадцятці, але для молодої спортсменки це був досвід змагань такого рівня. 2010 рік — чемпіонка України з л/а, ІХ м — в Чемпіонаті світу з л/а серед юніорів, що відбувся в Канаді. В складі збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (липень 2011року)Ольга виборола ІІІ м в штовханні ядра. В складі збірної України з легкої атлетики брала участь на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Женейро 2016 році. В складі збірної України з легкої атлетики брала участь в Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив в м. Берлін в серпні 2018 року.
 +
* [[Гриценко Ігор]] (1992 р.н.) — відділення футболу, навчався в Національному університеті з фізичної культури та спорту.
 +
* [[Давиденко Анна]] (1996 р.н.) — відділення футболу, КМС, ДЮСШ «Сартак» м. Чернігів,грала в складі команди «Легенда».
 +
* [[Жигун Яна]] (1998 р.н.) — відділення легка атлетика,КМС(тренер Папіна О. П.). Багаторазова чемпіонка області на дистанціях 400м та 800м . КМС на дистанції 1000м (легкоатлетичний крос).
 +
* [[Іваницький В'ячеслав]] (1994 р.н.) — штовхання ядра тренер Тертишник М. І., були зарахованні до Центральної спортивної дитячої школи олімпійського резерву (ЦСДЮШОР) МОН в м. Київ.
 +
* [[Кебкал Олександр]] (1998 р.н.) — відділення легка атлетика, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М. І., Хабін А. Р.)
 +
* [[Клочок Олег Миколайович]] (нар. 1969 в Носівці) — спортсмен, меценат, майстер спорту з боксу, рекордсмен України з парашутного спорту (понад 800 стрибків), чемпіон і володар Кубка України 2010 року. Очолює ТОВ «ВІРС» в м. Києві.
 +
* [[Кучер Максим]] (2003 р.н.) -відділення легка атлетика, вступив до Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного м. Київ, (тренер Тертишник М. І.). Чемпіон області з метань спису, срібний призер Всеукрїнських змагань з метань Конча-Заспа м. Київ червень 2018 року.
 +
* [[Лепель Олексій]] (1999 р.н.) — відділення легка атлетика,МС з метання спису навчався в БВУФК м. Бровари (тренер Тертишник М. І., Римко В. О.) Цього року вступив до Переяслав-Хмельницького Державного пед. університету ім. Г. Сковороди. Багаторазовий чемпіон України з метання спису. Фіналіст Чемпіонату Європи з легкої атлетики в м. Тбілісі(Грузія), липень 2016року. Фіналіст Чемпіонату Світу з легкої атлетики серед юніорів м. Тампере (Фінляндія) липень 2018 року.
 +
* [[Лисенко Богдан]] (1993р. н) — І р. з легкої атлетики (штовхання ядра) перший тренер — Тертишник М. І., навчався в училищі Олімпійського резерву м. Бровари.
 +
* [[Метка Валерія]] (2000 р.н.) відділення легка атлетика,КМС навчалась в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Бочок В. А.), студентка інституту фізкультури в м. Київ,чемпіонка України з двоборства в приміщенні, бронзовий призер Чемпіонату України з бігу 100 м з/б .
 +
* [[Прядко Олександр]] (1993 р. н) — штовхання ядра, перший тренер Савченко А. В., закінчив Чернігівський пед. Університет ім. Т. Г. Шевченка.
 +
* [[Скиба Олександр]] (1993 р.н.) — настільний теніс, МС, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ, закінчив Державний педагогічний університет ім. Драгоманова (перший тренер Тукач А. О.)
 +
* [[Собех Олександр]] (1995 р.н.) — Шиша Ю. М., навчався в школі Олімпійського резерву, відділення — футбол, м. Чернігів.
 +
* [[Солошенко Валерія]] (2004 р. н) — відділення легка атлетика,тренер Шиша Н. О.,навчається в Броварському вищому училищі фізичної культури.
 +
* [[Супрун Олег]] (2000 р.н.) — відділення легка атлетика, КМС,(тренер Тертишник М. І.) навчається в БВУФК м. Бровари. Багаторазовий призер Ураїни з метання спису.
 +
* [[Тонконог Дмитро]] (1995 р.н.) — тренери Спичак В. Г., Борисенко О. В. навчався в училищі Олімпійського резерву м. Бровари. Срібний призер в метанні спису на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед учнів 1995 р.н.
 +
* [[Яценко Ярослав]] (1993 р.н.) — штовхання ядра тренер Тертишник М. І., зарахованний до Центральної спортивної дитячої школи олімпійського резерву (ЦСДЮШОР) МОН в м. Київ.
  
== Вихованці ==
+
Найбільш талановиті вихованці продовжують навчання у Вищому училищі Олімпійського резерву в м. Бровари, Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ.
Серед вихованців, що закінчили ДЮСШ є спортсмени, які займали  призові місця на змаганнях різного рангу:
 
  
* [[Буряк Марія]] (нар. 2001) — спортсменка-легкоатлетка з Носівки, майстер спорту. Чемпіон України з легкої атлетики серед юніорів (на дистанціях 200 м і 400 м, 2020 рік).
+
== Адреса і дані державної реєстрації ==
* [[Клочок Олег Миколайович]] (нар. 1969 в Носівці) — спортсмен, меценат, майстер спорту з боксу, рекордсмен України з парашутного спорту (понад 800 стрибків), чемпіон і володар Кубка України 2010 року. Очолює ТОВ «ВІРС» в м. Києві.
 
* [[Голодна Ольга]] (1991 р.н.) – МСМК України, чемпіонка Європи з легкої атлетики з штовхання ядра, вихованка школи (відділення л\а с. Мрин), навчалася в училищі Олімпійського резерву, була студенткою Національного Університету фізичного виховання і спорту України.Ольга перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у Фінландії. Тут Ольга єдина із збірної команди України виборола золото. Отриманий результат став її особистим рекордом – спортсменка штовхнула ядро на 18 м 11 см. Голодна Ольга брала участь у чемпіонаті світу серед дорослих легкоатлетів  в Москві. Вона посіла місце лише в дванадцятці, але для молодої спортсменки це був  досвід змагань такого рівня. 2010 рік – чемпіонка України з л/а, ІХ м – в Чемпіонаті світу з л/а серед юніорів, що відбувся в Канаді. В складі збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (липень 2011року)Ольга виборола ІІІ м в штовханні ядра. В складі  збірної України з легкої атлетики брала участь на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Женейро 2016 році. В складі  збірної України з легкої атлетики брала участь в Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив в м. Берлін в серпні 2018 року.
 
* [[Скиба Олександр]] (1993р.н) – настільний теніс, МС, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ, закінчив Державний  педагогічний університет ім. Драгоманова (перший тренер Тукач А.О.)
 
* [[Лисенко Богдан]] (1993р.н) – І р. з легкої атлетики (штовхання ядра) перший тренер – Тертишник М.І. , навчався в училищі Олімпійського резерву м. Бровари.
 
* [[Прядко Олександр]] (1993 р.н) – штовхання ядра, перший тренер Савченко А.В., закінчив Чернігівський пед.Університет ім. Т.Г. Шевченка.
 
* [[Яценко Ярослав]] (1993р.н.), Іваницький В'ячеслав (1994р.н.) – штовхання ядра тренер Тертишник М.І., були зарахованні до Центральної спортивної дитячої школи  олімпійського резерву (ЦСДЮШОР) МОН в м. Київ.
 
* [[Тонконог Дмитро]] (1995р.н.) – тренери Спичак В.Г., Борисенко О.В. навчався в училищі Олімпійського резерву м. Бровари. Срібний призер в метанні спису на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед учнів 1995 р.н.
 
* [[Гриценко Ігор]] (1992р.н.) – відділення футболу, навчався в Національному університеті з фізичної культури та спорту.
 
* [[Собех Олександр]] (1995р.н.) – Шиша Ю.М. , навчався в школі Олімпійського резерву, відділення – футбол, м. Чернігів.
 
* [[Давиденко Анна]] (1996р.н.) – відділення футболу, КМС, ДЮСШ «Сартак» м. Чернігів,грала в складі команди «Легенда».
 
* [[Глушко Роман]] (1998р.н.) – відділення легка атлетика,  І р, навчається в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М.І., Груневич М.В.)
 
* [[Кебкал Олександр]] (1998р.н.) – відділення легка атлетика, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М.І., Хабін А.Р.)
 
* [[Метка Валерія]] (2000р.н.) відділення легка атлетика,КМС навчалась в Олімпійському коледжі ім.І.Піддубного м. Київ. (тренер Бочок В.А.) , студентка інституту фізкультури в м. Київ,чемпіонка України з двоборства в приміщенні, бронзовий призер Чемпіонату України з бігу 100 м з/б .
 
* [[Вірич Максим]] (1999р.н.) - відділення легка атлетика, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М.І., Римко В.О.)
 
* [[Бабін Ігор]] (1999р.н.) – відділення футболу, навчався в ДУФК м. Дніпропетровськ (тренер Кияниця Г.Г.), грає в команді «Чорноморець» м. Одеса.
 
* [[Веленчук Аліна]] (1999р.н.) -  відділення легка атлетика, навчалася в БВУФК м. Бровари. (тренер Бочок В.А.)
 
* [[Солошенко  Валерія]] (2004 р.н) - відділення  легка атлетика,тренер Шиша Н.О.,навчається  в  Броварському  вищому училищі фізичної  культури.
 
* [[Лепель Олексій]] (1999р.н.) – відділення легка атлетика,МС з метання спису навчався в БВУФК м. Бровари  (тренер Тертишник М.І., Римко В.О.) Цього року вступив до Переяслав-Хмельницького Державного пед.університету ім. Г. Сковороди.Багаторазовий чемпіон України з метання спису. Фіналіст Чемпіонату Європи з легкої атлетики в м. Тбілісі(Грузія), липень 2016року. Фіналіст Чемпіонату Світу з легкої атлетики серед юніорів м. Тампере (Фінляндія ) липень 2018 року.
 
* [[Жигун Яна]] (1998р.н.) – відділення легка атлетика,КМС(тренер Папіна О.П.). Багаторазова чемпіонка області на дистанціях 400м та 800м . КМС на дистанції 1000м (легкоатлетичний крос).
 
* [[Супрун Олег]] (2000р.н.) – відділення легка атлетика, КМС ,(тренер Тертишник М.І.) навчається в БВУФК м. Бровари.Багаторазовий призер Ураїни з метання спису.
 
* [[Кучер Максим]] (2003р.н.) -відділення легка атлетика, вступив до Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного м. Київ, (тренер Тертишник М.І.). Чемпіон області з метань спису , срібний призер Всеукрїнських змагань з метань Конча-Заспа м. Київ червень 2018 року.
 
* [[Буряк Марія Григорівна|Буряк Марія]] (2001р.н.) .) – відділення легка атлетика,КМС(тренер Бочок В.А.) навчається в БВУФК м. Бровари. КМС.Чемпівонка України  з двоборства в приміщенні.Багаторазова чемпіонка Ураїни з бігу на 400м з/б. Фіналістка Чемпіонату Європи серед юнаків (5-те місце в складі збірної команди України з естафетного бігу) м. Дьор (Угорщина) липень 2018 року. В липні 2019  року в м.Бурос (Швеція) в  фінальному забігу на дистанції 400 м з/б зайняла 7 м, виконала та підтвердила норматив МС.
 
  
== Стадіон ==
+
Адреса: 17100, Чернігівська обл., Носівський район, місто Носівка, [[вулиця Шевченка]], будинок 1-Б.  
[[23 серпня]] [[2018]] на стадіоні ДЮСШ відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям та перший турнір серед чотирьох дитячих команд. Поле споруджене в рамках державної програми будівництва футбольних полів в Україні за співфінансування міської ради. Вартість всього проекту близько півтора мільйона гривень. Майже сімсот тисяч – фінансова частка участі міської ради. Поле розраховане на учнів дитячо-юнацької спортивної школи.<ref name="n2">{{cite web | url = https://cheline.com.ua/news/society/u-nosivtsi-vidkrito-futbolne-pole-zi-shtuchnim-pokrittyam-foto-142694 | title = У Носівці відкрито футбольне поле зі штучним покриттям (Фото) | publisher = ЧЕline | date = 25 серпня 2018}}</ref>
 
  
Станом на серпень 2018 у Носівці та у Володьковій Дівиці майже 150 хлопців займаються у відділенні футболу ДЮСШ, яких тренує п’ять тренерів.<ref name="n2" />
+
ЄДРПОУ: 36213898
  
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==
 
* [[Список спортсменів Носівського району]]
 
* [[Список спортсменів Носівського району]]
 +
* [[Заклади освіти в Носівській ОТГ]]
  
 
== Примітки ==
 
== Примітки ==

Поточна версія на 16:35, 17 червня 2020

Поле зі штучним покриттям на стадіоні ДЮСШ в Носівці

Комунальний позашкільний навчальний заклад Дитячо-юнацька спортивна школа Носівської міської ради (КПНЗ "ДЮСШ")

Носівська ДЮСШ заснована 3 жовтня 1983 на базі Носівської середньої школи № 3. Будівля ДЮСШ була введена в експлуатацію 1 вересня 1989.[1]

Станом на травень 2020 в ДЮСШ проволяться заняття з таких видів спорту: легка атлетика, футбол, вільна боротьба, хокей, настільний теніс, карате.

Адміністрація школи, тренерсько-викладацький склад зміцненюють здоров'я дітей засобами фізичної культури і спорту, розвивають здібності вихованців в обраному виді спорту, створюють необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.

Люди[ред.]

В 2019/2020 в ДЮСШ працюють 14 тренерів-викладачів, з них 7 сумісників: 7 - чол. – другої категорії.

Відділення і групи[ред.]

Станом на 2019/2020 у 29-х навчальних групах на чотирьох відділеннях – футбол, хокей з шайбою, легка атлетика та вільна боротьба навчаються 311 учнів; 9 груп попередньої базової підготовки; 20 група початкової підготовки.

З загальної суми вихованців – 45 учнів з сіл Носівського району, де працюють відділення нашої ДЮСШ: с. Мрин ,с. Володькова Дівиця.

Станом на серпень 2018 у Носівці та у Володьковій Дівиці майже 150 хлопців займалися у відділенні футболу ДЮСШ, яких тренували п'ять тренерів.[2]

Спортивна база[ред.]

Школа має свою спортивну базу:

 • стадіон з асфальтованими біговими доріжками,
 • сектори для метання, штовхання ядра,
 • яму для стрибків у довжину,
 • гімнастичне містечко,
 • майданчик з вуличними тренажерами,
 • футбольне поле зі штучним покритям (42м х22м),
 • хокейний майданчик (28 м х56 м),
 • спортивний зал,
 • тренажерні кімнати.

Футбольне поле зі штучним покритям

23 серпня 2018 на стадіоні ДЮСШ відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям та перший турнір серед чотирьох дитячих команд. Поле споруджене в рамках державної програми будівництва футбольних полів в Україні за співфінансування міської ради. Вартість всього проекту близько півтора мільйона гривень. Майже сімсот тисяч – фінансова частка участі міської ради. Поле розраховане на учнів дитячо-юнацької спортивної школи.[2]

Вихованці[ред.]

Серед вихованців, що закінчили ДЮСШ є спортсмени, які займали призові місця на змаганнях різного рангу:

 • Бабін Ігор (1999 р.н.) — відділення футболу, навчався в ДУФК м. Дніпропетровськ (тренер Кияниця Г. Г.), грає в команді «Чорноморець» м. Одеса.
 • Буряк Марія (2001 р.н.) — відділення легка атлетика, майстер спорту (тренер Бочок В. А. ) навчається в БВУФК м. Бровари. Чемпівонка України з двоборства в приміщенні. Багаторазова чемпіонка Ураїни з бігу на 400м з/б. Фіналістка Чемпіонату Європи серед юнаків (5-те місце в складі збірної команди України з естафетного бігу) м. Дьор (Угорщина) липень 2018 року. В липні 2019 року в м. Бурос (Швеція) в фінальному забігу на дистанції 400 м з/б зайняла 7 м, виконала та підтвердила норматив МС. Чемпіон України з легкої атлетики серед юніорів (на дистанціях 200 м і 400 м, 2020 рік).
 • Веленчук Аліна (1999 р.н.) — відділення легка атлетика, навчалася в БВУФК м. Бровари. (тренер Бочок В. А.)
 • Вірич Максим (1999 р.н.) — відділення легка атлетика, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М. І., Римко В. О.)
 • Глушко Роман (1998 р.н.) — відділення легка атлетика, І р, навчається в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М. І., Груневич М. В.)
 • Голодна Ольга (1991 р.н.) — МСМК України, чемпіонка Європи з легкої атлетики з штовхання ядра, вихованка школи (відділення л\а с. Мрин), навчалася в училищі Олімпійського резерву, була студенткою Національного Університету фізичного виховання і спорту України. Ольга перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у Фінландії. Тут Ольга єдина із збірної команди України виборола золото. Отриманий результат став її особистим рекордом — спортсменка штовхнула ядро на 18 м 11 см. Голодна Ольга брала участь у чемпіонаті світу серед дорослих легкоатлетів в Москві. Вона посіла місце лише в дванадцятці, але для молодої спортсменки це був досвід змагань такого рівня. 2010 рік — чемпіонка України з л/а, ІХ м — в Чемпіонаті світу з л/а серед юніорів, що відбувся в Канаді. В складі збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (липень 2011року)Ольга виборола ІІІ м в штовханні ядра. В складі збірної України з легкої атлетики брала участь на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Женейро 2016 році. В складі збірної України з легкої атлетики брала участь в Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив в м. Берлін в серпні 2018 року.
 • Гриценко Ігор (1992 р.н.) — відділення футболу, навчався в Національному університеті з фізичної культури та спорту.
 • Давиденко Анна (1996 р.н.) — відділення футболу, КМС, ДЮСШ «Сартак» м. Чернігів,грала в складі команди «Легенда».
 • Жигун Яна (1998 р.н.) — відділення легка атлетика,КМС(тренер Папіна О. П.). Багаторазова чемпіонка області на дистанціях 400м та 800м . КМС на дистанції 1000м (легкоатлетичний крос).
 • Іваницький В'ячеслав (1994 р.н.) — штовхання ядра тренер Тертишник М. І., були зарахованні до Центральної спортивної дитячої школи олімпійського резерву (ЦСДЮШОР) МОН в м. Київ.
 • Кебкал Олександр (1998 р.н.) — відділення легка атлетика, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Тертишник М. І., Хабін А. Р.)
 • Клочок Олег Миколайович (нар. 1969 в Носівці) — спортсмен, меценат, майстер спорту з боксу, рекордсмен України з парашутного спорту (понад 800 стрибків), чемпіон і володар Кубка України 2010 року. Очолює ТОВ «ВІРС» в м. Києві.
 • Кучер Максим (2003 р.н.) -відділення легка атлетика, вступив до Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного м. Київ, (тренер Тертишник М. І.). Чемпіон області з метань спису, срібний призер Всеукрїнських змагань з метань Конча-Заспа м. Київ червень 2018 року.
 • Лепель Олексій (1999 р.н.) — відділення легка атлетика,МС з метання спису навчався в БВУФК м. Бровари (тренер Тертишник М. І., Римко В. О.) Цього року вступив до Переяслав-Хмельницького Державного пед. університету ім. Г. Сковороди. Багаторазовий чемпіон України з метання спису. Фіналіст Чемпіонату Європи з легкої атлетики в м. Тбілісі(Грузія), липень 2016року. Фіналіст Чемпіонату Світу з легкої атлетики серед юніорів м. Тампере (Фінляндія) липень 2018 року.
 • Лисенко Богдан (1993р. н) — І р. з легкої атлетики (штовхання ядра) перший тренер — Тертишник М. І., навчався в училищі Олімпійського резерву м. Бровари.
 • Метка Валерія (2000 р.н.) відділення легка атлетика,КМС навчалась в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ. (тренер Бочок В. А.), студентка інституту фізкультури в м. Київ,чемпіонка України з двоборства в приміщенні, бронзовий призер Чемпіонату України з бігу 100 м з/б .
 • Прядко Олександр (1993 р. н) — штовхання ядра, перший тренер Савченко А. В., закінчив Чернігівський пед. Університет ім. Т. Г. Шевченка.
 • Скиба Олександр (1993 р.н.) — настільний теніс, МС, навчався в Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ, закінчив Державний педагогічний університет ім. Драгоманова (перший тренер Тукач А. О.)
 • Собех Олександр (1995 р.н.) — Шиша Ю. М., навчався в школі Олімпійського резерву, відділення — футбол, м. Чернігів.
 • Солошенко Валерія (2004 р. н) — відділення легка атлетика,тренер Шиша Н. О.,навчається в Броварському вищому училищі фізичної культури.
 • Супрун Олег (2000 р.н.) — відділення легка атлетика, КМС,(тренер Тертишник М. І.) навчається в БВУФК м. Бровари. Багаторазовий призер Ураїни з метання спису.
 • Тонконог Дмитро (1995 р.н.) — тренери Спичак В. Г., Борисенко О. В. навчався в училищі Олімпійського резерву м. Бровари. Срібний призер в метанні спису на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед учнів 1995 р.н.
 • Яценко Ярослав (1993 р.н.) — штовхання ядра тренер Тертишник М. І., зарахованний до Центральної спортивної дитячої школи олімпійського резерву (ЦСДЮШОР) МОН в м. Київ.

Найбільш талановиті вихованці продовжують навчання у Вищому училищі Олімпійського резерву в м. Бровари, Олімпійському коледжі ім. І. Піддубного м. Київ.

Адреса і дані державної реєстрації[ред.]

Адреса: 17100, Чернігівська обл., Носівський район, місто Носівка, вулиця Шевченка, будинок 1-Б.

ЄДРПОУ: 36213898

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]