Зуб Валерій Олексійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Версія від 08:58, 12 серпня 2019, створена Perohanych (обговорення | внесок) (Створена сторінка: '''Валерій Олексійович Зуб''' (народився 4 березня 1970, смт Варва, Чернігівська область...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

Валерій Олексійович Зуб (народився 4 березня 1970, смт Варва, Чернігівська область) — лікар і політик, Народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу», завідувач поліклінічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, головний онколог міста. Кандидат медичних наук, доцент кафедри «Оздоровлення та реабілітації» Чернігівського державного технологічного університету. Член Європейської та Міжнародної асоціації онкогінекологів.

Життєпис

В 1987 після закінчення на «відмінно» Варвинської середньої школи, вступив на І курс Полтавського медичного стоматологічного інституту.

1988—1989 — служба в лавах Радянської армії.

В 1994 з відзнакою закінчив повний курс Полтавського державного медичного стоматологічного інституту за фахом лікувальна справа. Під час навчання в інституті працював на посаді медичної сестри пульмонологічного відділення міської лікарні № 1 Полтави.

З 01.08.1994 по 28.07.1997 пройшов інтернатуру на базі Чернігівського міського пологового будинку. Після проходження інтернатури, в 1997, розподілений в Чернігівський обласний онкологічний диспансер лікарем-ординатором гінекологічного відділення. З лютого 2006 завідувач поліклінічним відділенням Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Ініціював запровадження в області нових методів оперативного втручання на органах репродуктивної системи.

Політична та громадська діяльність

З 2002 року голова осередку Всеукраїнської федерації молодих медиків в Чернігівській області.

З 2004 року голова Чернігівської міської громадської організації «Чернігівської федерації молодих медиків».

Депутат Чернігівської міської ради 4 скликання (2002—2006 роки).

Депутат Чернігівської обласної ради 5-го (БЮТ) та 6-го скликань (ПР), голова постійної комісії з питань охорони здоров‘я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС обласної ради.

Кандидат до Чернігівської обласної ради 7-го скликання від БПП[3].

Народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу»

Відзнаки

  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України,
  • Почесна грамота обласної ради,
  • Грамота Верховної ради,
  • Почесна Грамота Кабінету Міністрів України,
  • Подяка Міністерства охорони здоров'я.
  • Заслужений лікар України (2016)

Посилання