Відмінності між версіями «Список кандидатів до Носівської районної ради на чергові місцеві вибори 25 жовтня 2015»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка))
(Аграрна партія України)
 
Рядок 12: Рядок 12:
  
 
== Аграрна партія України ==
 
== Аграрна партія України ==
 +
№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Відомості % голосів ЗА
 
# Перший кандидат, [[Супрун Григорій Іванович]], народився 27.11.1963, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нива 2008", директор, с. Коломійцівка,  
 
# Перший кандидат, [[Супрун Григорій Іванович]], народився 27.11.1963, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нива 2008", директор, с. Коломійцівка,  
 
# ТВО 24, [[Василенко Михайло Михайлович]], народився 02.06.1963, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агронадія", директор, с. Рівчак Степанівка, 72,9 % голосів ЗА
 
# ТВО 24, [[Василенко Михайло Михайлович]], народився 02.06.1963, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агронадія", директор, с. Рівчак Степанівка, 72,9 % голосів ЗА

Поточна версія на 21:06, 16 лютого 2020

Список кандидатів до Носівської районної ради на чергові місцеві вибори 25 жовтня 2015

Кількість кандидатів в списках 172

  • Аграрна партія України 33
  • політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 34
  • політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 2
  • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ") 31
  • Політична партія "Наш край" 33
  • Політична Партія "Опозиційний блок" 17
  • Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка) 15
  • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 7

Аграрна партія України[ред.]

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Відомості % голосів ЗА

  1. Перший кандидат, Супрун Григорій Іванович, народився 27.11.1963, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нива 2008", директор, с. Коломійцівка,
  2. ТВО 24, Василенко Михайло Михайлович, народився 02.06.1963, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агронадія", директор, с. Рівчак Степанівка, 72,9 % голосів ЗА
  3. 17, Довгопол Григорій Іванович, народився 29.04.1968, освіта вища, безпартійний, Пустотинська ЗОШ І-ІІст., директор, с. Макіївка, 60,9555
  4. 29, Голодний Сергій Миколайович, народився 18.10.1969, освіта вища, член Аграрної партії України, Фермерське господарство "ВЕРІТАС-АГРО", голова, с. Хотинівка, 55,3672
  5. 28, Красносільський Анатолій Григорович, народився 01.09.1959, освіта вища, безпартійний, Носівська районна рада, голова, м. Носівка, 51,9582
  6. 20, Петрик Валерій Михайлович, народився 10.08.1967, освіта професійно-технічна, безпартійний, Макіївська сільська дільнична лікарня, амбулаторний фельдшер, с. Макіївка, 47,9661
  7. 18, Печерна Любов Анатоліївна, народилася 22.11.1964, освіта вища, безпартійна, Козарівська ЗОШ І-ІІІ ст., директор, с. Козари, 47,7032
  8. 22, Варшавська Ірина Володимирівна, народилася 21.06.1956, освіта вища, безпартійна, Мринська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, лікар загальної практики – сімейний лікар, с. Мрин, 45,1777
  9. 33, Буняк Наталія Миколаївна, народилася 17.01.1960, освіта вища, безпартійна, Носівська селекційно-дослідна станція, директор, м. Носівка, 34,0206
  10. 15, Васюк Микола Володимирович, народився 03.07.1964, освіта вища, безпартійний, Носівська районна рада, заступник голови, м. Носівка, 32,1937
  11. 21, Борисенко Юрій Миколайович, народився 29.04.1967, освіта вища, безпартійний, Носівська ДЕГГ, слюсар, с. Мрин, 32,1696
  12. 27, Кривошей Володимир Станіславович, народився 11.02.1965, освіта вища, безпартійний, ПП "Агропрогрес", головний інженер, с. Степові Хутори, 31,0000
  13. 34, Сірик Лідія Олексіївна, народилася 23.02.1960, освіта загальна середня, безпартійна, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), соціальний працівник, с. Сулак, 30,0781
  14. 25, Варшавський Савелій Якович, народився 01.02.1953, освіта вища, безпартійний, Мринська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, завідувач амбулаторії – сімейний лікар, с. Мрин, 25,8953
  15. 14, Хоменко Надія Олександрівна, народилася 05.03.1953, освіта вища, безпартійна, Носівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ст. №3, директор, м. Носівка, 22,7378
  16. 7, Шульга Руслан Валентинович, народився 01.08.1975, освіта вища, безпартійний, Носівська районна лікарня, лікар, м. Носівка, 22,3214
  17. 23, Бувайлик Ніна Миколаївна, народилася 22.01.1956, освіта вища, безпартійна, Плосківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ст., директор, с. Плоске, 21,0291
  18. 6, Журенко Анатолій Якимович, народився 25.03.1958, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, м. Носівка, 20,9125
  19. 3, Гордін Олег Володимирович, народився 21.07.1962, освіта вища, безпартійний, Козелецьке міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби, заступник начальника управління, м. Носівка, 19,8444
  20. 1, Чухліб Ярина Олексіївна, народилася 19.09.1974, освіта вища, безпартійна, Районний будинок культури, провідний методист, м. Носівка, 18,9003
  21. 19, Кошовий Віктор Михайлович, народився 08.11.1971, освіта вища, безпартійний, ТОВ агрофірма "Маяк", керуючий відділенням №4, с. Лихачів, 18,5915
  22. 16, Зубенко Сергій Миколайович, народився 09.08.1984, освіта вища, безпартійний, Ніжинське УГГ, слюсар, с. Іржавець, 16,9014
  23. 12, Шерстюк Григорій Миколайович, народився 19.06.1956, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Носівський цукровий завод", начальник комерційного відділу, м. Носівка, 14,9606
  24. 2, Броварець Віктор Михайлович, народився 16.10.1964, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, м. Носівка, 14,8760
  25. 32, Тимошик Григорій Миколайович, народився 08.08.1958, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агрікор Холдинг", агроном, с. Червоні Партизани, 14,6429
  26. 26, Левченко Володимир Степанович, народився 16.11.1964, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, с. Степове, 14,1791
  27. 5, Євсович Наталія Олександрівна, народилася 17.02.1978, освіта вища, безпартійна, Носівська районна гімназія, вчитель, м. Носівка, 13,5135
  28. 31, Ілляш Олег Григорович, народився 17.09.1976, освіта вища, безпартійний, Червонопартизанська ЗОШ І-ІІ ст. №4, вчитель, с. Червоні Партизани, 13,5057
  29. 10, Тополь Сергій Миколайович, народився 08.08.1970, освіта вища, безпартійний, КП "Київський метрополітен", електромонтер, м. Носівка, 13,1410
  30. 9, Кириченко Людмила Миколаївна, народилася 23.11.1964, освіта вища, безпартійна, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), директор, м. Носівка, 12,8205
  31. 4, Ляшенко Олександра Олександрівна, народилася 29.07.1940, освіта вища, безпартійна, Районна рада ветеранів, голова, м. Носівка, 11,6608
  32. 11, Драга Олександр Васильович, народився 03.11.1976, освіта вища, безпартійний, Носівська центральна районна лікарня, лікар, м. Носівка, 10,1504
  33. 8, Лупан Олександр Миколайович, народився 12.01.1965, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Формстиль", директор, м. Носівка, 10,0000

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"[ред.]

  1. Перший кандидат, Медвідь Анатолій Миколайович, народився 01.04.1962, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Сканер-центр", м. Київ, черговий, м. Носівка,
  2. 19, Спичак Володимир Григорович, народився 04.12.1962, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Лихачівська ЗОШ, вчитель, с. Лихачів, 50,4225
  3. 26, Бузина Микола Володимирович, народився 03.12.1969, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська районна державна адміністрація, перший заступник голови, с. Софіївка, 46,2687
  4. 21, Компанець Олена Петрівна, народилася 14.03.1968, освіта професійно-технічна, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська районна лікарня, медична сестра, с. Мрин, 30,4239
  5. 27, Руденко Наталія Василівна, народилася 14.09.1982, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Степовохутірський дитячо-навчальний заклад, завідуюча, с. Степові Хутори, 25,2500
  6. 12, Колесник Геннадій Миколайович, народився 10.11.1977, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПП "Агропрогрес", заступник головного бухгалтера, м. Київ, 24,8031
  7. 22, Артеменко Олександр Миколайович, народився 18.10.1973, освіта вища, безпартійний, Профком Мринського ВУПЗГ, голова, с. Мрин, 21,8274
  8. 10, Сеник Олег Володимирович, народився 30.09.1967, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, м. Носівка, 21,1538
  9. 13, Гресь Микола Миколайович, народився 22.06.1966, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, м. Носівка, 20,5128
  10. 11, Мельник Борис Григорович, народився 07.02.1956, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фермерське господарство "Мельник", голова, м. Носівка, 19,1729
  11. 3, Кацалап Анатолій Володимирович, народився 19.01.1966, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ "Безпека" м. Київ, інспектор охорони, м. Носівка, 18,2879
  12. 8, Іонін Анатолій Володимирович, народився 09.12.1952, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, м. Носівка, 18,0000
  13. 31, Медвідь Валентина Михайлівна, народилася 05.04.1974, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Червонопартизанська ЗОШ №1, вчитель, с. Червоні Партизани, 17,2414
  14. 4, Бєлозор Наталія Михайлівна, народилася 21.10.1974, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська районна гімназія, вчитель, м. Носівка, 16,9611
  15. 20, Герасименко Світлана Миколаївна, народилася 05.01.1972, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, с. Пустотине, 15,9787
  16. 32, Мельничук Тетяна Анатоліївна, народилася 19.05.1989, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Червонопартизанська ЗОШ №1, соціальний педагог, с. Червоні Партизани, 15,3571
  17. 2, Кононенко Олександр Петрович, народився 13.05.1958, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська райдержадміністрація, головний архітектор, м. Носівка, 15,2893
  18. 30, Сірик Світлана Григорівна, народилася 10.11.1970, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Червонопартизанська ЗОШ №1, вчитель, с. Червоні Партизани, 14,9289
  19. 14, Кириленко Олександр Васильович, народився 25.12.1962, освіта загальна середня, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, м. Носівка, 14,6172
  20. 6, Друзь Олена Олександрівна, народилася 16.09.1974, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Профком працівників освіти, голова, м. Носівка, 13,6882
  21. 9, Мельник Анатолій Григорович, народився 22.06.1944, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФГ "Нектар", голова, м. Носівка, 11,9658
  22. 5, Руденко Людмила Олексіївна, народилася 30.05.1966, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КП "Носівські теплові мережі", бухгалтер-економіст, м. Носівка, 11,4865
  23. 7, Скиба Олександр Петрович, народився 27.09.1993, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, м. Носівка, 11,1607
  24. 28, Передерій Олексій Олексійович, народився 31.08.1984, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Земля і воля", заступник директора, м. Носівка, 10,4439
  25. 18, Сірик Лариса Миколаївна, народилася 06.12.1973, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Козарівська ЗОШ, вчитель, с. Козари, 9,1873
  26. 34, Сардак Вадим Віталійович, народився 18.07.1988, освіта загальна середня, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, с. Дослідне, 8,5938
  27. 17, Кирилов Анатолій Олександрович, народився 18.07.1966, освіта загальна середня, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, м. Носівка, 8,4020
  28. 33, Сардак Віталій Петрович, народився 09.03.1959, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, с. Дослідне, 8,2474
  29. 15, Сеник Артем Олегович, народився 05.01.1991, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, м. Носівка, 7,9772
  30. 29, Бровач Микола Михайлович, народився 14.02.1965, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, с. Хотинівка, 6,7797
  31. 23, Борисенко Олена Володимирівна, народилася 12.10.1972, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", НДЮСШ, тренер-викладач, с. Мрин, 6,7114
  32. 25, Бойко Ольга Миколаївна, народилася 20.07.1975, освіта загальна середня, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Селищенський сільський будинок культури, прибиральниця, с. Селище, 5,7851
  33. 24, Кужель Тетяна Федорівна, народилася 28.06.1976, освіта загальна середня, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", домогосподарка, м. Носівка, 5,0279
  34. 16, Мурашко Надія Олександрівна, народилася 03.04.1986, освіта вища, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, м. Носівка, 2,8169

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"[ред.]

  1. 18, Волик Володимир Іванович, народився 25.08.1960, освіта професійно-технічна, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Земля і Воля", охоронець, с. Козари,
  2. 12, Коновал Олена Анатоліївна, народилася 11.11.1959, освіта професійно-технічна, чл. партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Земля і Воля", бухгалтер, м. Носівка,

Політична партія "Європейська солідарність" (партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність")[ред.]

  1. Перший кандидат, Ляшенко Руслан Олександрович, народився 21.10.1979, освіта вища, чл. партії "Європейська солідарність", підприємець, м. Носівка,
  2. 25, Ругаль Олександр Анатолійович, народився 18.11.1979, освіта вища, безпартійний, Київська міська державна адміністрація, Начальник відділу реклами, м. Київ, 34,9862
  3. 29, Сизоненко Олександр Володимирович, народився 14.09.1962, освіта вища, безпартійний, Хотинывська ЗОШ, директор, с. Хотинівка, 25,4237
  4. 11, Дикий Руслан Вікторович, народився 11.01.1978, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Кондитерська фабрика "Десна", директор, м. Носівка, 19,1729
  5. 13, Фищук Анатолій Васильович, народився 04.12.1966, освіта вища, безпартійний, ПАТ "Кисневий завод", заступник директора, м. Носівка, 18,8034
  6. 9, Андрієнко Ярослав Миколайович, народився 19.09.1971, освіта вища, безпартійний, ДП СВЦ Міністерства доходів і зборів ДФС України, В.о. директора, м. Чернігів, 18,3761
  7. 33, Шевченко Олександр Олександрович, народився 13.06.1981, освіта вища, безпартійний, підприємець, с. Дослідне, 17,5258
  8. 32, Ігнатченко Олексій Миколайович, народився 27.02.1964, освіта вища, безпартійний, Управління агропромислового розвитку Носівської райдержадміністрації, Начальник, м. Носівка, 17,5000
  9. 20, Пасічник Наталія Миколаївна, народилася 09.09.1973, освіта професійно-технічна, безпартійна, СФГ "Вікторія", головний бухгалтер, с. Макіївка, 17,1771
  10. 5, Кайль Анжеліка Олександрівна, народилася 22.10.1977, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ВІРС", заступник директора, м. Київ, 15,2027
  11. 10, Потильчак Іван Іванович, народився 05.05.1960, освіта вища, безпартійний, Залізнична станція Носівка відокремлений підрозділ Київської дирекції залізничних перевезень, начальник, м. Носівка, 15,0641
  12. 3, Любенко Віктор Федосійович, народився 10.10.1974, освіта вища, безпартійний, Управління ветмедицини, начальник, м. Носівка, 14,0078
  13. 21, Корінний Геннадій Іванович, народився 08.07.1959, освіта професійно-технічна, безпартійний, УМГ Київтрансгаз Мринське ВУПЗГ, Начальник автотранспорт-ного господарства, м. Носівка, 12,4688
  14. 2, Тіньков Андрій Леонідович, народився 06.09.1967, освіта вища, безпартійний, Національний університет фізичного виховання та спорту України, заступник директора комплексу спортивних баз, м. Київ, 12,3967
  15. 12, Сологуб Олег Володимирович, народився 29.06.1975, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Будівельна компанія" Укркомплексбуд, директор, м. Київ, 11,4173
  16. 1, Пєтухов Василь Васильович, народився 09.05.1982, освіта професійно-технічна, безпартійний, Українська Православна Церква Київського Патріархату Чернігівської Єпархії Святопреображен-ської парафії, Настоятель, м. Носівка, 10,9966
  17. 22, Гриценко Юрій Миколайович, народився 28.03.1982, освіта вища, безпартійний, ДП "Носівкарайагро-лісництво", лісничий, с. Мрин, 10,9137
  18. 14, Пуха Олександр Миколайович, народився 09.09.1952, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, м. Носівка, 9,7448
  19. 19, Волощук Сергій Петрович, народився 22.03.1977, освіта професійно-технічна, безпартійний, Носівська ДЕГГ Ніжинського УЕГГ ПАТ "Чернігівгаз", Майстер служби з експлуатації мереж та ГРП, електрохімзахис-ту та технічного обстеження (КПО) газопроводів, с. Лихачів, 9,2958
  20. 18, Шеремет Ольга Іванівна, народилася 31.10.1962, освіта вища, безпартійна, підприємець, с. Козари, 8,8339
  21. 23, Гармаш Сергій Іванович, народився 01.09.1988, освіта вища, безпартійний, Носівське відділення Ніжинської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області, Головний державний інспектор сектору реєстрації платників та електронних сервісів, м. Носівка, 8,7248
  22. 30, Вірич Олександр Петрович, народився 16.04.1982, освіта вища, чл. партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", підприємець, м. Носівка, 8,2938
  23. 7, Антонович Людмила Іванівна, народилася 22.11.1957, освіта вища, безпартійна, Носівська районна державна адміністрація, Начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій, м. Носівка, 8,0357
  24. 34, Ігнатченко Андрій Миколайович, народився 06.05.1988, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, с. Червоні Партизани, 6,6406
  25. 28, Мартиненко Сергій Вікторович, народився 23.08.1988, освіта вища, безпартійний, Носівський районний суд, секретар судових засідань, м. Носівка, 5,7441
  26. 15, Тараканов Олександр Валерійович, народився 28.03.1947, освіта вища, безпартійний, Управління агропромислового розвитку Носівської райдержадміністрації, старший інспектор з охорони праці, м. Носівка, 5,6980
  27. 16, Тхор Анатолій Анатолійович, народився 11.07.1986, освіта вища, безпартійний, ТОВ "УКР ЛАМБЕР", директор, м. Носівка, 5,1643
  28. 17, Оряп Олександр Іванович, народився 25.03.1995, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Нива-2008", оператор сушильного комплексу, с. Коломійцівка, 4,2834
  29. 27, Лобода Василь Андрійович, народився 12.01.1958, освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємець, м. Носівка, 4,0000
  30. 26, Балаєв Євгеній Анатолійович, народився 09.12.1973, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Санафарм", директор, м. Носівка, 2,2388
  31. 24, Верозуб Ігор Миколайович, народився 24.10.1974, освіта загальна середня, чл. партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", підприємець, м. Носівка, 1,9553

Політична партія "Наш край"[ред.]

  1. Перший кандидат, Баришовець Сергій Вікторович, народився 10.08.1978, освіта вища, безпартійний, Агрофірма "Іржавецька", директор, м. Носівка,
  2. 16, Жигун Ніна Степанівна, народилася 26.10.1969, освіта вища, безпартійна, Відділ освіти Носівської райдержадміністрації, спеціаліст, м. Носівка, 62,9108
  3. 30, Скрипець Руслан Миколайович, народився 01.09.1975, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агрікор Холдінг", комірник, с. Червоні Партизани, 42,4171
  4. 32, Скрипа Дмитро Дмитрович, народився 01.07.1958, освіта вища, безпартійний, Червонопартизанська амбулаторія ЗГСМ, завідувач, с. Червоні Партизани, 37,8906
  5. 34, Закалюжний Володимир Іванович, народився 25.08.1973, освіта вища, безпартійний, ТОВ"Агрікор Холдінг", управляючий, м. Носівка, 37,1429
  6. 23, Спашиба Лариса Олександрівна, народилася 30.11.1967, освіта вища, безпартійна, Плосківська сільська рада, сільський голова, с. Плоске, 36,6890
  7. 7, Кононенко Тетяна Вікторівна, народилася 25.09.1984, освіта вища, безпартійна, Носівський район електричних мереж, юрисконсульт, м. Носівка, 36,6071
  8. 1, Мужченко Олександр Анатолійович, народився 22.08.1962, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ярославль-Авто", відповідальний черговий, м. Носівка, 35,7388
  9. 31, Кириченко Валерій Іванович, народився 08.06.1974, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, с. Червоні Партизани, 35,3448
  10. 5, Ігнатченко Володимир Миколайович, народився 17.04.1968, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, м. Носівка, 34,4595
  11. 4, Ворошилов Вячеслав Миколайович, народився 23.04.1975, освіта вища, безпартійний, Носівський районний будинок культури, директор, м. Носівка, 33,5689
  12. 9, Хоменко Юрій Миколайович, народився 10.11.1963, освіта вища, безпартійний, Носівський РСТК ТСО України, директор, м. Носівка, 32,9060
  13. 14, Сокол Олександр Григорович, народився 27.04.1978, освіта професійно-технічна, безпартійний, приватний підприємець, м. Носівка, 31,3225
  14. 2, Дубовик Світлана Едуардівна, народилася 06.01.1973, освіта вища, безпартійна, Носівська ЗОШ№1, директор, м. Носівка, 30,5785
  15. 8, Хоменко Руслан Юрійович, народився 13.07.1985, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агрікор Холдінг", начальник охорони, м. Носівка, 30,0000
  16. 11, Пустовгар Олег Васильович, народився 10.10.1969, освіта вища, безпартійний, Дирекція безпеки ПАТ "Київенерго", старший інспектор, м. Носівка, 28,1955
  17. 12, Проценко Валентин Володимирович, народився 26.11.1972, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Носівський цукрозавод", інженер з охорони праці, м. Носівка, 27,5591
  18. 33, Риндя Андрій Миколайович, народився 27.12.1972, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Агрікор Холдінг", керуючий, с. Дослідне, 26,8041
  19. 6, Оксимець Мирослава Валентинівна, народилася 06.01.1977, освіта вища, безпартійна, Носівський район електромереж, головний бухгалтер, м. Носівка, 26,6160
  20. 3, Самсоненко Володимир Миколайович, народився 31.10.1976, освіта вища, безпартійний, Носівський район електричних мереж, директор, м. Носівка, 24,1245
  21. 13, Омельченко Валентина Володимирівна, народилася 17.10.1971, освіта вища, безпартійна, Носівська райдержадміністрація, завідувач, м. Носівка, 23,5043
  22. 25, Ругаль Марія Василівна, народилася 04.02.1955, освіта професійно-технічна, безпартійна, приватний підприємець, продавец, с. Селище, 22,5895
  23. 10, Жук Валентина Борисівна, народилася 08.08.1964, освіта професійно-технічна, безпартійна, Носівський дитячий садок №2, завідувач, м. Носівка, 22,4359
  24. 28, Сірик Олексій Вікторович, народився 01.01.1972, освіта професійно-технічна, безпартійний, приватний підприємець, с. Червоні Партизани, 21,6710
  25. 26, Гавриленко Лариса Василівна, народилася 29.03.1978, освіта вища, безпартійна, Управління соціального захисту населення Носівської РДА, начальник, м. Носівка, 16,4179
  26. 18, Тимко Валентин Олександрович, народився 20.07.1972, освіта вища, безпартійний, Носівська АГНКС РВУ "Київгаз", майстер, м. Носівка, 10,2473
  27. 15, Безручко Володимир Володимирович, народився 19.04.1975, освіта професійно-технічна, безпартійний, Носівське ВДАІ, начальник, м. Носівка, 8,2621
  28. 17, Запорожець Микола Олексійович, народився 15.03.1976, освіта професійно-технічна, безпартійний, Носівський район електричних мереж, майстер МД, с. Макіївка, 7,5783
  29. 19, Недолуга Людмила Миколаївна, народилася 30.12.1966, освіта вища, чл. партії "Наш край", СЛД №4 ПАТ "Укрателеком", начальник, м. Носівка, 6,7606
  30. 21, Лисаченко Василь Васильович, народився 07.05.1981, освіта вища, безпартійний, Мринське професійно-технічне училище №33, директор, с. Мрин, 5,7357
  31. 20, Антоненко Олег Анатолійович, народився 14.12.1971, освіта вища, безпартійний, Носівський район електричних мереж, головний інженер, с. Макіївка, 5,3262
  32. 22, Нестеренко Олексій Григорович, народився 18.03.1951, освіта вища, чл. партії "Наш край", пенсіонер, м. Носівка, 5,0761
  33. 29, Помазан Світлана Миколаївна, народилася 23.02.1972, освіта вища, чл. партії "Наш край", Носівський район електричних мереж, інженер, м. Носівка, 4,2373

Політична Партія "Опозиційний блок"[ред.]

  1. Перший кандидат, Подолянко Лариса Михайлівна, народилася 11.09.1973, освіта загальна середня, чл. партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, м. Носівка,
  2. 24, Баклан Микола Леонтійович, народився 14.02.1959, освіта вища, безпартійний, підприємець, с. Рівчак-Степанівка,
  3. 27, Бовкун Людмила Іванівна, народилася 26.09.1961, освіта вища, безпартійна, Степовохутірська сільська рада, землевпорядник, с. Степові Хутори,
  4. 6, Веремійко Аліса Вікторівна, народилася 14.04.1985, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, м. Носівка,
  5. 17, Волоха Олексій Михайлович, народився 30.07.1980, освіта вища, безпартійний, ЗАТ "Нива 2008", головний агроном, м. Носівка,
  6. 29, Гавриленко Вадим Віталійович, народився 29.12.1979, освіта вища, безпартійний, ТОВ "РайЗем", директор, м. Носівка,
  7. 4, Ляшенко Алла Володимирівна, народилася 10.06.1975, освіта вища, чл. партії "Опозиційний блок", Носівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник відділу, м. Носівка,
  8. 21, Мариненко Олена Олександрівна, народилася 26.06.1976, освіта вища, безпартійна, Мринський сільський будинок культури, директор, с. Мрин,
  9. 16, Моісєєв Олексій Петрович, народився 04.08.1975, освіта вища, безпартійний, Іржавецький сільський будинок культури, директор, с. Іржавець,
  10. 19, Онищик Микола Миколайович, народився 13.08.1959, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, м. Носівка,
  11. 20, Осадча Любов Михайлівна, народилася 13.05.1961, освіта професійно-технічна, безпартійна, Територіальний центр обслуговування одиноких та непрацездатних громадян, соціальний працівник, с. Карла Маркса,
  12. 12, Пустовгар Олександр Володимирович, народився 23.07.1950, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, м. Носівка,
  13. 2, Скрипець Андрій Миколайович, народився 14.12.1982, освіта вища, безпартійний, підприємець, м. Носівка,
  14. 13, Скрипець Олена Станіславівна, народилася 10.08.1978, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, с. Чайки,
  15. 23, Слісаренко Валентина Петрівна, народилася 19.12.1967, освіта вища, безпартійна, Плосківський сільський будинок культури, директор, с. Плоске,
  16. 26, Ткаченко Микола Григорович, народився 30.01.1962, освіта загальна середня, безпартійний, Мисливсько-рибальське підприємство "Носівське", єгер, с. Софіївка,
  17. 25, Хахуда Микола Іванович, народився 12.12.1952, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, м. Носівка,

Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка)[ред.]

  1. Перший кандидат, Левченко Геннадій Володимирович, народився 18.09.1961, освіта професійно-технічна, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", адвокат, м. Носівка,
  2. 15, Омельяненко Любов Василівна, народилася 21.06.1974, освіта загальна середня, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ЗОШ №4 м. Київ, кухар, с. Адамівка, 26,4957
  3. 23, Ільченко Світлана Іванівна, народилася 28.04.1976, освіта загальна середня, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Плосківське поштове відділення, начальник, с. Плоске, 17,4497
  4. 31, Зезюлькін Олександр Вікторович, народився 30.09.1959, освіта вища, безпартійний, адвокат, м. Носівка, 13,5057
  5. 11, Шелестюк Сергій Олександрович, народився 14.11.1988, освіта загальна середня, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, м. Носівка, 12,0301
  6. 10, Шелестюк Наталія Олександрівна, народилася 07.09.1991, освіта вища, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, м. Носівка, 11,2179
  7. 32, Зезюлькіна Тетяна Володимирівна, народилася 10.12.1970, освіта вища, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", пенсіонер, м. Носівка, 10,7143
  8. 5, Забояк Юрій Михайлович, народився 03.01.1990, освіта вища, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Київські магістральні електромережі, диспетчер, м. Київ, 9,9773
  9. 30, Скрипка Лілія Володимирівна, народилася 17.02.1988, освіта вища, безпартійна, Носівське районне управління юстиції, в.о. начальника, м. Носівка, 8,7678
  10. 34, Шелестюк Микола Олександрович, народився 19.12.1993, освіта загальна середня, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, м. Носівка, 8,5938
  11. 33, Боженко Віктор Іванович, народився 11.11.1954, освіта вища, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Червонопартизанська ЗОШ №3, директо, с. Дослідне, 8,2474
  12. 1, Кравченко Володимир Миколайович, народився 28.11.1971, освіта загальна середня, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", підприємець, м. Носівка, 7,9038
  13. 17, Куровський Володимир Володимирович, народився 26.05.1994, освіта вища, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Носівський районний суд, Старший судовий розпорядник, м. Ніжин, 4,7776
  14. 26, Забояк Аня Михайлівна, народилася 02.05.1991, освіта вища, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, м. Носівка, 3,7313
  15. 16, Омельяненко Сергій Михайлович, народився 23.08.1970, освіта загальна середня, чл. партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, с. Адамівка, 3,2864

Політична партія "Українське об'єднання патріотів – Укроп"[ред.]

  1. Перший кандидат, Бондаренко Сергій Олександрович, народився 20.05.1985, освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, м. Носівка,
  2. 10, Дмитренко Віталій Степанович, народився 19.01.1974, освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, м. Носівка,
  3. 17, Івасенко Ігор Іванович, народився 26.12.1974, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фельдшерський пункт с. Коломійцівка, завідувач фельдшерським пунктом, с. Коломійцівка,
  4. 15, Коваленко Надія Вікторівна, народилася 25.08.1978, освіта вища, безпартійна, Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, бухгалтер, м. Носівка,
  5. 5, Коровай Володимир В'ячеславович, народився 13.02.1990, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, м. Носівка,
  6. 6, Рудий Віталій Іванович, народився 25.06.1986, освіта вища, безпартійний, Носівська районна лікарня, лікар-анестезіолог, м. Носівка,
  7. 14, Скрипець Дмитро Олександрович, народився 05.11.1991, освіта професійно-технічна, безпартійний, м. Київ ДВРЗ, Складач локомотивів, м. Носівка

Посилання[ред.]